CZYŚCIWA PRZEMYSŁOWE>CZYŚCIWO PAPIEROWE>

130041 Tork czyściwo papierowe do średnich zabrudzeń W1/W2

130041

Nowy

Stan: 20 Przedmioty

130041Tork czyściwo papierowe do średnich zabrudzeń W1/W2 Zobacz większe

61,14 zł

Artykuł: 130041

Kolor: Biały

EAN: 7322540182293

Format: Rola kombi

Uniwersalne czyściwo papierowe idealne do ścierania płynów i wycierania rąk. Dzięki jakości QuickDry jest mocniejsze i bardziej chłonne, przez co pozawala na wykonanie pracy szybciej – w porównaniu do zwykłego papieru.

Więcej szczegółów

Dostępne opcje

Negocjuj cenę

130041 Tork czyściwo papierowe do średnich zabrudzeń W1/W2 - Karta produktu

Identyfikator Systemu W1/W2
Warstwy 2
Jakość / Materiał Celuloza/makulatura
Długość rolki 255 m
Szerokość rolki 23,5 cm
Średnica rolki 26,2 cm
Liczba arkuszy 750

Więcej informacji

Czyściwa papierowe marki Tork to jedne z najlepszych produktów w tej kategorii dostępne na rynku. Pozwalają na skuteczne usuwanie wilgoci i plam, zarówno mokrych, jak i tłustych. Dlatego też znajdują zastosowanie w wielu różnych miejscach, począwszy od hoteli, poprzez restauracje, kuchnie i stołówki, aż po zakłady przemysłowe, warsztaty i pracownie.

Czyściwo papierowe Tork do średnich zabrudzeń to uniwersalny produkt idealny zarówno do ścierania płynów i zabrudzeń, jak i do wycierania rąk. Jakość QuickDry zapewnia mu większą wytrzymałość i chłonność, a dzięki temu można z jego pomocą wykonać pracę znacznie szybciej i skuteczniej.

Czyściwo składa się z dwóch warstw i wykonane jest z makulatury. Każda rolka to 750 arkuszy – 255 m mocnego i chłonnego wyrobu papierowego, które niezawodnie spełnia wszystkie powierzone mu zadania. Produkt jest dopuszczony do kontaktu z żywnością. Jego struktura sprawia, że świetnie nadaje się do wycierania szkła i innych powierzchni, którym chce się zapewnić połysk. Zapraszamy do zakupów!

Inne produkty z kategorii CZYŚCIWO PAPIEROWE

Skoro zainteresowała Cię Tork czyściwo papierowe do średnich zabrudzeń W1/W2 sprawdź również inne artykuły z kategorii CZYŚCIWO PAPIEROWE

Produkty marki TORK

Sprawdź również jakie produkty firmy TORK są dostępne w naszym sklepie

Pobierz PrestaShop