CZYŚCIWA PRZEMYSŁOWE>CZYŚCIWO PAPIEROWE>

130045 Tork czyściwo papierowe do średnich zabrudzeń W1

130045

Nowy

Stan: 20 Przedmioty

130045Tork czyściwo papierowe do średnich zabrudzeń W1 Zobacz większe

108,28 zł

Artykuł: 130045

Kolor: Biały

EAN: 7322540182279

Format: Rola

Uniwersalne czyściwo papierowe idealne do ścierania płynów i wycierania rąk. Dzięki jakości QuickDry jest mocniejsze i bardziej chłonne, przez co pozawala na wykonanie pracy szybciej – w porównaniu do zwykłego papieru.

Więcej szczegółów

Dostępne opcje

Negocjuj cenę

130045 Tork czyściwo papierowe do średnich zabrudzeń W1 - Karta produktu

Identyfikator Systemu W1
Kolor Biały
Warstwy 2
Jakość / Materiał Celuloza/makulatura
Długość rolki 510 m
Szerokość rolki 23,5 cm
Średnica rolki 39 cm
Liczba arkuszy 1500

Więcej informacji

Czyściw papierowych używa się zarówno do wycierania różnego rodzaju plam i zabrudzeń, jak i do osuszania rąk po umyciu lub podczas pracy. Mają wiele zastosowań i mogą przydać się w bardzo różnych obiektach. Znajdziemy je zarówno w kuchniach, restauracjach i innych punktach gastronomicznych, jak i tam, gdzie prowadzone są prace o charakterze przemysłowym, prace porządkowe, naprawcze, renowacyjne, lakiernicze itd.

Czyściwo papierowe do średnich zabrudzeń Tork to najlepszy wybór dla wszystkich tych, którym zależy na wytrzymałym, solidnym i ekonomicznym produkcie o uniwersalnym zastosowaniu. Technologia QuickDry sprawia, że czyściwo ma wysoki poziom chłonności i jest wyjątkowo trwałe, nawet po kontakcie z wodą. Dzięki temu prace można wykonywać sprawniej, dokładniej i wygodniej.

Czyściwo jest dwuwarstwowe, wykonane z celulozy, dostępne w rolkach o długości 520m (1500 arkuszy). Polecamy je zwłaszcza do miejsc, w których jest duże zużycie tego rodzaju produktów. Zapraszamy do zakupów.

Inne produkty z kategorii CZYŚCIWO PAPIEROWE

Skoro zainteresowała Cię Tork czyściwo papierowe do średnich zabrudzeń W1 sprawdź również inne artykuły z kategorii CZYŚCIWO PAPIEROWE

Produkty marki TORK

Sprawdź również jakie produkty firmy TORK są dostępne w naszym sklepie

Pobierz PrestaShop