CZYŚCIWA PRZEMYSŁOWE>CZYŚCIWA WŁÓKNINOWE>

530137 Czyściwo włókninowe wielozadaniowe do trudnych zabrudzeń TORK 530137

530137

Nowy

Stan: 20 Przedmioty

530137Tork czyściwo włókninowe wielozadaniowe do trudnych zabrudzeń W1/W2/W3 Zobacz większe

162,68 zł

Artykuł: 530137

Kolor: Biały

EAN: 7322540057553

Format: Rola kombi w kartonie

Mocne i chłonne wielozadaniowe czyściwo włókninowe zaprojektowane, aby zabezpieczać ręce przed wysoką temperaturą i opiłkami metali. exelCLEAN® gwarantuje idealne rezultaty czyszczenia.

Więcej szczegółów

Dostępne opcje

Negocjuj cenę

530137 Czyściwo włókninowe wielozadaniowe do trudnych zabrudzeń TORK 530137 - Karta produktu

Identyfikator Systemu W1/W2/W3
Kolor Biały
Warstwy 1
Jakość / Materiał Włóknina
Długość rolki 106,4 m
Szerokość rolki 32 cm
Średnica rolki 25 cm
Liczba arkuszy 280

Więcej informacji

Czyściwa mogą być używane do bardzo wielu zadań. Ich podstawowym przeznaczeniem jest usuwanie wilgotnych plam i osuszanie rąk, jednak niektóre produkty mogą mieć znacznie szersze zastosowanie. Mogą przydać się do usuwania oleju i innych trudnych zabrudzeń. Mogą służyć do osuszania rąk oraz do ich ochrony przed temperaturą. Mogą być wykorzystywane jako ręczniki. Wszystko zależy od parametrów konkretnego wyrobu.

Jeśli chodzi o czyściwo włókninowe wielozadaniowe do trudnych zabrudzeń Tork, to jest to przykład produktu, który ma uniwersalne zastosowanie. Jako że jest to produkt wykonany z włókniny, charakteryzuje się wysokim poziomem chłonności i wytrzymałości, wobec czego sprawdzi się nawet podczas szorowania i usuwania bardzo trudnych zabrudzeń przemysłowych i gastronomicznych. Jest dopuszczone do kontaktu z żywnością, dlatego chętnie wykorzystują je kuchnie, restauracje i inne obiekty gastronomiczne. Specjalna technologia exelCLEAN® gwarantuje jeszcze lepsze efekty czyszczenia. Sprawdź sam!

Inne produkty z kategorii CZYŚCIWA WŁÓKNINOWE

Skoro zainteresowała Cię Czyściwo włókninowe wielozadaniowe do trudnych zabrudzeń TORK 530137 sprawdź również inne artykuły z kategorii CZYŚCIWA WŁÓKNINOWE

Produkty marki TORK

Sprawdź również jakie produkty firmy TORK są dostępne w naszym sklepie

Pobierz PrestaShop