Tork czyściwo włókninowe o niskiej pylności

Tork czyściwo włókninowe o niskiej pylności

46,48 zł
Artykuł: 190493

Praktyczne czyściwo włókninowe o niskiej pylności.
Ilość

Średni czas wysyłki zamówienia wynosi od 1-4 dni roboczych w zależności od dostępności produktów na magazynie miejscowym.

W przypadku chęci uzyskania dokładnej daty realizacji zamówienia prosimy o kontakt:
mail: poczta@mado.tarnow.pl
tel: 14 627 30 76

Koszty wysyłki zamówienia do 30kg: 22zł brutto
Negocjacja cen, atrakcyjne rabaty
Szybki kontakt: tel: 14 627 30 76

Wszyscy pracownicy warsztatów, fabryk, lakierni czy gospodarstw rolnych doskonale wiedzą, w jak wielu sytuacjach przydaje się wytrzymałe, chłonne czyściwo włókninowe. Może służyć nie tylko do czyszczenia, pozbywania się wilgoci, wycierania rąk czy osuszania używanych akcesoriów, ale także do wygładzania powierzchni, polerowania i nadawania połysku.

Aby uzyskać ten ostatni efekt, należy używać czyściwa, które nie będzie pozastawiało po sobie włókien ani pyłu. Dlatego polecamy czyściwo włókninowe o niskiej pylności Tork, które doskonale sprawdzi się właśnie w tego rodzaju zadaniach, a przy tym będzie pełniło pozostałe funkcje czyściwa, czyli: usuwało plamy, chłonęło wodę, pozbywało się zabrudzeń mokrych i suchych. Ten wydajny i praktyczny produkt sprawdzi się w dziesiątkach zastosowań.

Jeśli jesteś zainteresowany tym czyściwem, zapoznaj się dokładniej z jego parametrami i złóż zamówienie w naszym sklepie. Masz dodatkowe pytania? Odpowiemy na nie telefonicznie lub mailowo – zapraszamy do kontaktu!

190493
100 Przedmioty

Opis

Ilość sztuk w opakowaniu
75
Kolor
Seledynowy
Warstwy
1
Jakość / Materiał
Włóknina
Identyfikator Systemu
W7
Rozmiar
38
5 x 30 cm
17
Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło