CZYŚCIWA PRZEMYSŁOWE>CZYŚCIWA WŁÓKNINOWE>

520378 Tork czyściwo włókninowe do zabrudzeń przemysłowych W4

520378

Nowy

Stan: 20 Przedmioty

520378Tork czyściwo włókninowe do zabrudzeń przemysłowych W4 Zobacz większe

85,47 zł

Artykuł: 520378

Kolor: Szary

EAN: 7322540057539

Format: W odcinkach

Miękkie i elastyczne czyściwo włókninowe do czyszczenia plam z oleju i smaru. exelCLEAN® daje najlepsze rezultaty czyszczenia.

Więcej szczegółów

Dostępne opcje

Negocjuj cenę

520378 Tork czyściwo włókninowe do zabrudzeń przemysłowych W4 - Karta produktu

Identyfikator Systemu W4
Ilość sztuk w opakowaniu 140 szt.
Kolor Szary
Warstwy 1
Jakość / Materiał Włóknina
Rozmiar 38,5 x 42,8 cm

Więcej informacji

Czyszczenie w przemyśle to nie lada wyzwanie. Trudne zabrudzenia z substancji takich jak oleje, smary czy farby pojawiają się na każdym kroku, a usunąć je można tylko przy użyciu odpowiednich akcesoriów. Dlatego zawsze warto mieć pod ręką czyściwo włókninowe do zabrudzeń przemysłowych Tork. Ten produkt został stworzony właśnie z myślą o tego rodzaju zbrudzeniach i sprawdza się w ich usuwaniu doskonale. Czego to zasługa? Przede wszystkim takich cech jak chłonność (szybkie wchłanianie wilgoci w dużych ilościach) oraz wytrzymałość (odporność na rozrywanie nawet po zamoczeniu). Czyściwo współpracuje z różnego rodzaju rozpuszczalnikami, dlatego też można je stosować do pozbywania się nawet bardzo specyficznych zabrudzeń (np. w lakierniach, warsztatach, fabrykach itp.).

Prezentowany produkt to czyściwo włókninowe dostępne w odcinkach - pojedynczych arkuszach. W opakowaniu znajduje się 140 trwałych, miękkich ściereczek włókninowych w kolorze szarym. Zapraszamy do zakupów!

Inne produkty z kategorii CZYŚCIWA WŁÓKNINOWE

Skoro zainteresowała Cię Tork czyściwo włókninowe do zabrudzeń przemysłowych W4 sprawdź również inne artykuły z kategorii CZYŚCIWA WŁÓKNINOWE

Produkty marki TORK

Sprawdź również jakie produkty firmy TORK są dostępne w naszym sklepie

Pobierz PrestaShop