PŁYNY

Płyny do prania używane są często zamiast proszków. Do ich zalet należy fakt, że łatwo rozprowadzają się w wodzie, dzięki czemu skutecznie docierają do plam i usuwają je. Do wyjątkowo ciężkich zabrudzeń, np. przemysłowych lub plam z tłuszczu, należy używać szczególnie mocnych środków piorących, aby uzyskać zadowalający efekt. W takim przypadku płynna forma środka także ma duże znaczenie i może ułatwić czyszczenie tkanin.

W sklepie MADO oferujemy kilka rodzajów płynów do prania. Preparaty te sprawdzą się w pralniach przemysłowych, w hotelach i innych obiektach noclegowych, w pralniach szpitalnych oraz w pozostałych instytucjach, gdzie pierze się masowo, a zabrudzenia mają różne pochodzenie i różny stopień uporczywości. Ważne jest, aby nawet ten najmocniejszy środek piorący nie powodował żadnych uszkodzeń tkanin ani utraty barwy. Preparaty, które wybraliśmy dla naszych klientów, z pewnością spełniają wszystkie te warunki.

MADO – płyny do prania dostępne w sklepie

W naszym sklepie zaopatrzyć się można w następujące produkty:

  • płyny piorące do zastosowania przemysłowego - o działaniu uniwersalnym – przeznaczone do wszystkich rodzajów tkanin, skuteczne nawet w niskich temperaturach (30-60 stopni);

  • płyny piorące do tkanin takich jak poliester, polipropylen, bawełna, mikrofaza, wiskoza, poliamid,

  • płyny podnoszące zdolność piorącą - obniżają twardość wody, chronią tkaniny przed utratą kolorów,

  • płyny zmiękczające do tkanin, zwiększające ich podatność na prasowanie/maglowanie oraz mające działanie antystatyczne.

Receptura powyższych produktów została opracowana w oparciu o doświadczenia i potrzeby pracowników zajmujących się praniem profesjonalnym, dlatego z całą pewnością spełnią one oczekiwania każdej osoby, która postanowi się w nie zaopatrzyć.

Zachęcamy do zapoznania się z propozycjami naszego sklepu. Wszystkim, którzy mają jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące poszczególnych płynów do prania, chętnie udzielimy informacji telefonicznie lub mailowo. Zapraszamy do kontaktu i zakupów!

Oferowane marki

BUZIL

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło