SAMOCHODOWY

W branży samochodowej środki chemiczne pełnią bardzo ważną rolę. Pozwalają utrzymać w czystości nie tylko samochody osobowe, ale także ciężarówki czy maszyny rolnicze. Zabrudzenia, które pojawiają się na nich, są niezwykle trudne do usunięcia. Kurz, błoto, osad ze spalin samochodowych, kawałki roślin (liście, trawy), rozbijające się na szybach owady czy też ptasie odchody – wszystkie te zabrudzenia można skutecznie usunąć tylko wtedy, gdy ma się do dyspozycji profesjonalne preparaty czyszczące.

W przypadku przemysłu samochodowego istnieje także drugi aspekt, a mianowicie warsztaty, lakiernie, punkty wulkanizacyjne. We wszystkich tych miejscach także trzeba zadbać o czystość, choć każdy, kto ma z nimi do czynienia, wie, że ich sprzątanie to niemalże syzyfowa praca. Profesjonalne środki czystości znacznie ułatwiają te zadania.

MADO – chemia dla przemysłu samochodowego

Nasz sklep zaopatruje przemysł samochodowy w różnego rodzaju środki chemiczne, a wśród nich znaleźć można między innymi:

To oczywiście jedynie przykłady dostępnych u nas produktów. Cała lista znajduje się poniżej, a każdy produkt jest dokładnie opisany i opatrzony zdjęciem oraz informacją od producenta.

Środki chemiczne tworzone z myślą o samochodach pozwalają na ich lepszą pielęgnację i uwzględniają potrzeby ich właścicieli, a także pracowników warsztatów i innych podmiotów działających w branży. Wszystkich zainteresowanych chemią przeznaczoną właśnie do tego celu zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. Zamówień można dokonywać w dowolnym miejscu w całej Polsce – wszystkie zakupione produkty dostarczymy na wskazany adres. W razie pytań – czekamy na telefon. Zapraszamy!

Oferowane marki:


buzil   dreumex  reinex    interteam

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-12 z 13 pozycji

Aktywne filtry

Indumaster Intensive IR44

Cena 196,80 zł
Artykuł: IR44

Intensywny, alkaliczny środek czyszczący dla przemysłu. Atestowany, dopuszczony do stosowania w przemyśle spożywczym....

Indumaster Universal IR55

Cena 147,60 zł
Artykuł: IR55

Uniwersalny środek czyszczący stosowany w przemyśle. Skutecznie usuwa zabrudzenia olejowo – tłuszczowe, jednocześnie ma...

Dreumex Steam Cleaner 5L

Cena 75,24 zł
Produkt przeznaczony  do usuwania ciężkich zabrudzeń przy pomocy urządzeń ciśnieniowych. Nadaje sie do czyszczenia fasad, podłóg, ścian,...

Dreumex Solu Cleaner 5

Cena 107,11 zł
Płyn myjąco-odtłuszczający - do mycia części samochodów i silników.

Dreumex Solu Cleaner 25L

Cena 446,88 zł
Płyn myjąco-odtłuszczający - do mycia części samochodów i silników
Pojemność:25L

Dreumex Car Shampoo 5 L

Cena 73,26 zł
Płyn do mycia środków transportu.

Dreumex Car Shampoo 30L

Cena 376,02 zł
Płyn do mycia środków transportu.

Dreumex Truck Cleaner

Cena 109,96 zł
Płyn do mycia środków transportu.

Dreumex Foam Cleaner 30L

Cena 485,21 zł
Płyn do mycia środków transportu.
Pojemność: 30L

Dreumex Alu Cleaner 5L

Cena 87,23 zł
Płyn do usuwania korozji z aluminium oraz kamienia wodnego.

Dreumex Eco Cleaner

Cena 79,21 zł
Biodegradowalny środek myjący do podłóg, ścian, glazury, terakoty itp..

Remix SP Aktywna piana do...

Cena 33,21 zł
Remix SP Aktywna piana do mycia samochodów, plandek i silnie zatłuszczonych powierzchni.

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło