Optiflor Ex G477

Optiflor Ex G477

24,50 zł

Artykuł: G477

CZYSZCZENIE EKSTRAKCYJNE
Środek do czyszczenia metodą ekstrakcyjną. Nie zawiera rozpuszczalnika ani wybielaczy. Nie wytwarza piany, skutecznie chroni przez ponownym zabrudzeniem.

Ilość

Średni czas wysyłki zamówienia wynosi od 1-4 dni roboczych w zależności od dostępności produktów na magazynie miejscowym.

W przypadku chęci uzyskania dokładnej daty realizacji zamówienia prosimy o kontakt:
mail: poczta@mado.tarnow.pl
tel: 14 627 30 76

Koszty wysyłki zamówienia do 30kg: 22zł brutto
Negocjacja cen, atrakcyjne rabaty
Szybki kontakt: tel: 14 627 30 76

Świeży zapach i czystość są dzisiaj w modzie. Zwraca się na to szczególną uwagę w miejscach publicznych, takich jak hotele, czy też pensjonaty. Wielu klientów, którzy płacą za nocleg w takim miejscu, chcą, aby zostały spełnione odpowiednie standardy. Jeśli chcesz, aby odwiedzano regularnie Twój hotel, powinieneś zadbać o każdy szczegół pod względem czystości. Nasz sklep internetowy ma do zaoferowania wiele środków czystości, które sprawdzają się w każdej sytuacji.
Wystarczy tylko, że sięgniesz po OPTIFLOR EX  G477 od Buzil a wszystko nabierze innego znaczenia! W połączeniu z naszymi maszynami ekstrakcyjnymi, będziesz w stanie uzyskać prawdziwe cuda! Środek ten jest bowiem przeznaczony, do czyszczenia ekstrakcyjnego i będzie w stanie ochronić powierzchnię przed ponownym zabrudzeniem. Czyszcząc podłogę tym właśnie produktem, niczego nie uszkodzisz, gdyż ma naprawdę delikatne działanie i jest bardzo wydajny. Wybawisz nim każdą plamę! Dodatkowo… W pomieszczeniu pozostawisz też przyjemny zapach, który na pewno wpłynie bardzo korzystnie na odwiedzających. Nie bój się działać! Buzil pokona wszystkie Twoje, brudne problemy!

Dodatkowe informacje:

Wartość pH: 6,5-7,5
Dozowanie:

  • buzil_pikto__Spruehextrahieren_50_50.jpg 100 - 1000 ml / 10 l wody
  • buzil_pikto__Grundreinigen_Polieren_50_5 1:6 z wodą
G477
200 Przedmioty
Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło