BUZ-MATCH trendy T265

Środek czyszczący do podłóg - Buzil Buz-Match Trendy T265

161,53 zł

Artykuł: Buz-Match Trendy T265

Zastosowanie: Do mycia automatami podłóg w halach sportowych, gimnastycznych oraz wszystkich podłóg odpornych na działanie wody

Inne zastosowanie: Brak

Wartość pH: 7,5

Środek o neutralnym pH stosowany w automatach myjących do czyszczenia posadzek podłogowych odpornych na działanie wody. Zalecany do podłóg sportowych (spełnia wymogi normy FMPA DIN 18032/2).

Ilość

Średni czas wysyłki zamówienia wynosi od 1-4 dni roboczych w zależności od dostępności produktów na magazynie miejscowym.

W przypadku chęci uzyskania dokładnej daty realizacji zamówienia prosimy o kontakt:
mail: poczta@mado.tarnow.pl
tel: 14 627 30 76

Koszty wysyłki zamówienia do 30kg: 22zł brutto
Negocjacja cen, atrakcyjne rabaty
Szybki kontakt: tel: 14 627 30 76

Podłoga… Dziś tak wielkie ma znaczenie. A dlaczego? Wielu bowiem, po wejściu do pomieszczenia zwraca uwagę właśnie na podłogę. Dotyczy to zarówno miejsc użyteczności publicznej, jak i wszelkich ośrodków z ukierunkowaniem na przemysł. Czysta posadzka, to bezpieczna posadzka. W tym celu chcemy zachęcić Was do tego, abyście stawili czoła brudnym wyzwaniom! Nasz sklep oferuje najlepszej jakości środki myjące do posadzek. Godnym polecenia produktem jest MATCH TRENDY T265 marki Buzil o naturalnym pH. Ów środek czystości jest przeznaczony do automatów myjących. Należy stosować go na powierzchniach, które są odporne na działanie wody, czyli takie jak: granit, marmur, beton, klinkier, lastryko. Jego wysychanie jest bardzo szybkie. Dodatkowo… Warto wspomnieć, że nie pozostawia po sobie żadnych smug i działa antypoślizgowo. Jeśli więc chcesz osiągnąć maksymalną perfekcję, sięgnij po MATCH TRENDY od Buzil!

Dozowanie:

  • buzil_pikto__Automatenreinigung_50_50.jp 100 ml / 10 l wody
  • buzil_pikto__Nasswischen_50_50.jpg 100 ml / 10 l wody
T265
49 Przedmioty
Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło