Warto sięgać po profesjonalne środki czystości!

list W: Aktualności Na:

Chemia profesjonalna doskonale czyści, dezynfekuje powierzchnie i…

Czystość w firmie to podstawa i nie ma tutaj znaczenia, jakiego rodzaju działalność prowadzisz – punkt usługowy, biuro rachunkowe, restaurację, hotel… Klienci często zwracają uwagę nie tylko na renomę firmy, ale i na to, czy miejsce, które odwiedzają, jest najzwyczajniej w świecie czyste, bo przesiadywanie w brudnym lokalu raczej nie należy do najprzyjemniejszych (szczególnie, gdy mówimy o gastronomii). Zresztą, pracownicy również z pewnością docenią dbałość o higienę przestrzeni do pracy – taki komfort zwiększa efektywność wykonywania obowiązków. Dlatego warto w takich miejscach korzystać z pomocy profesjonalnych środków czystości, które gwarantują cudowne efekty!

Profesjonalne środki czystości > chemia gospodarcza

Chemia gospodarcza, choć do zwykłych domowych porządków sprawdza się całkiem nieźle, tak jest zdecydowanie mniej efektywna niż profesjonalne środki czystości. Dlaczego? Chemia profesjonalna musi spełniać restrykcyjne normy, bowiem – jak sama nazwa wskazuje – wykorzystywana jest do profesjonalnego zastosowania. Taka chemia nie tylko czyści, ale i dezynfekuje, co jest niezbędne we wszystkich punktach usługowych, restauracjach, sklepach i budynkach użyteczności publicznej (szczególnie w obecnych czasach). W jej skład wchodzą także silnie działające substancje czynne, dzięki czemu są znacznie skuteczniejsze w walce z zabrudzeniami. Co więcej, chemia profesjonalna to rozwiązanie ekonomiczne, ponieważ zazwyczaj dostępna jest w formie koncentratu, dzięki czemu starczy na naprawdę wiele zastosowań. I – co również warto tutaj dodać – kupując duże opakowanie generuje się mniej śmieci, a w – jak wiemy – bycie EKO jest niezwykle modne i dobre dla środowiska.

W MADO dostępnych jest kilka kategorii chemii profesjonalnej i gospodarczej:
- chemia do sanitariów;
- chemia do podłóg;
- chemia do mebli i tworzyw sztucznych;
- chemia do szyb i luster;
- chemia do dezynfekcji powierzchni i urządzeń;
- chemia do kuchni i dla gastronomii;
- chemia samochodowa;
- chemia przemysłowa (obiektów);
- profesjonalne środki piorące;
- chemia do wykładzin, dywanów, tapicerki.

Profesjonalne środki czystości – idealne dla firm

Profesjonalne środki czystości – poza wspomnianymi zaletami – są także bezpieczniejsze w użytkowaniu. Jak wspominaliśmy wcześniej, muszą one spełniać restrykcyjne normy, m.in. być przystosowana do kontaktu z żywności. I – jak również pisaliśmy – zapewnia dezynfekcję czyszczonych powierzchni, niwelując elementy niebezpieczne dla zdrowia. Chemia profesjonalna jest też często przeznaczona do konkretnych pomieszczeń lub powierzchni (jak widać po powyższych kategoriach), dzięki czemu z łatwością usuwa konkretne zabrudzenia.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą profesjonalnych środków czystości dostępnych w MADO! Jesteśmy przekonani, że produkty naszego sklepu zachwycą każdego i sprawią, że sprzątanie będzie sprawne i przyjemne! W przypadku pytań – zachęcamy do kontaktu. :)

niedziela poniadziałek wtorek środa czwartek piątek sobota styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień
Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło