Urządzenia i środki czystości niezbędne dla każdej firmy sprzątającej

list W: Aktualności Na:

Prezentujemy niezbędnik dla branży sprzątającej!

Serwis sprzątający ma duży wpływ na wizerunek lokalu – wszak zarówno pracownicy, jak i klienci doceniają czyste pomieszczenia. Jeśli zależy nam na wysokim standardzie firmy, utrzymanie w niej czystości to podstawa. Aby było to możliwe, należy wyposażyć się w odpowiednie urządzenia oraz chemię profesjonalną. W poniższym artykule prezentujemy , który pozwala na szybkie i perfekcyjne porządki!

Akcesoria do sprzątania w firmie – wózki sprzątające

Wózki sprzątające są niezwykle przydatnym akcesorium – szczególnie, gdy mamy do czynienia z dużymi biurami i innymi przestrzeniami (np. halami, licznymi hotelowymi pomieszczeniami). Dobrej jakości wózek powinien być wytrzymały na odkształcenia i uszkodzenia mechaniczne oraz posiadać funkcjonalne moduły, dzięki którym można przewozić zarówno rozmaite środki czyszczące, jak i wiadra z mopem oraz kubeł na śmieci, a także urządzenia do sprzątania – zbieraki do mycia szyb, kije teleskopowe do zbieraków oraz znacznie więcej. Z takim wózkiem obowiązki wykonuje się znacznie sprawniej, ponieważ wszystko ma się pod ręką, a więc praca jest dużo wydajniejsza. Wystarczy odpowiednio go wyposażyć.

Mopy i stelaże – podstawowe wyposażenie wózka do sprzątania

Akcesoriów do pielęgnacji powierzchni płaskich nie brakuje – szczególnie, gdy mówimy o myciu podłóg. Mopy i stelaże występują w wielu różnych rodzajach – wykonane są z różnych materiałów, posiadają różne szerokości oraz długości, a także sposoby zakładania (kieszeniowe i typu klips). Mopy możemy z powodzeniem podzielić na te wykonane z:

Oczywiście, istnieją i inne mopy, ale te są zdecydowanie najczęściej stosowane. Kije teleskopowe, tudzież stelaże, mogą być aluminiowe, plastikowe lub drewniane (szczególnie polecamy te z redukcją, np. Kij teleskopowy z redukcją 4+4+3m).

Chemia profesjonalna do sprzątania

Środki czyszczące to nieodłączny element sprzątania – i u firm zajmujących się porządkiem, i u osób indywidualnych. Pod pojęciem chemia profesjonalna kryje się wiele produktów – między innymi płyny do mycia podłóg, chemia do czyszczenia szkła i okien, środki do prania wykładzin i dywanów, a także wszelkie preparaty do dezynfekcji powierzchni oraz wiele, wiele więcej. Ogromnym atutem chemii profesjonalnej jest fakt, że jest ona niezwykle wydajna i jest rozwiązaniem bardzo ekonomicznym oraz bezpiecznym dla człowieka. Duży wybór takich środków czyszczących znajdziesz w sklepie Mado – w kategorii CHEMIA PROFESJONALNA.

Zobacz także: Chemia profesjonalna – dlaczego warto po nią sięgnąć?

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu oraz składania zamówień. Z nami bez trudu utrzymasz porządek i w domu, i w firmie!

niedziela poniadziałek wtorek środa czwartek piątek sobota styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień
Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło