Tork – produkty dla Twojego biznesu

list W: Aktualności Na:

Produkty marki Tork to ekologiczne i ekonomiczne rozwiązanie dla Twojego biznesu!

Produkty firmy Tork można spotkać niemal na całym świecie. Marka ta oferuje rozmaite artykuły higieniczne i wyroby pochodzenia drzewnego, a także produkty służące do codziennego użytku – różnorodne dozowniki, kosze na śmieci i inne. Produkty Tork doskonale sprawdzają się zarówno w lokalach gastronomicznych, hotelach, punktach medycznych, jak i w biurach oraz mieszkaniach. Jeśli jesteś ciekawy, dlaczego warto zainwestować w artykuły tej marki – koniecznie przeczytaj nasz artykuł do końca, a przekonasz się, że wyroby Tork są stworzone dla twojego biznesu!

Wyroby celulozowe Tork

Wśród wyrobów celulozowych Tork można wymienić ręczniki papierowe, serwetki, papiery toaletowe, chusteczki higieniczne, czyściwa papierowe oraz podkładki papierowe. Są one wykonane w 100% z makulatury, dzięki czemu można za ich pomocą podkreślić ekologiczne zaangażowanie, co bez wątpienia również pozytywnie wpłynie na prestiż firmy. Nie można zapomnieć również o braku wybielaczy oraz innych środków chemicznych, dzięki czemu produkty mają naturalny kolor. Nie lada gratką jest również tutaj fakt, że na wielu z tych artykułów można umieścić spersonalizowany nadruk – np. z logo Twojego biznesu!

Dozowniki i suszarki Tork

Żadna łazienka nie może obyć się bez wygodnych dozowników oraz suszarek do rąk. Firma Tork oferuje między innymi dozowniki do mydeł, papierów toaletowych, serwetek i ręczników papierowych. W asortymencie matki nie zabrakło również miejsca na podajniki do podkładów medycznych oraz na woreczki sanitarne. Bogata oferta tego typu produktów pozwala na idealne dopasowanie urządzeń do profilu prowadzonej działalności. Nie można tutaj zapomnieć i o różnorodności wzorów oraz kolorów – dzięki nim z pozoru zwyczajne dozowniki i suszarki mogą być nowoczesną dekorację pomieszczenia.

Preparaty kosmetyczne i chemiczne Tork

Mydła w płynie lub w pianie, odświeżacze powietrza i neutralizatory zapachów – one również są niezbędnym elementem każdej łazienki, niezależnie od tego czy mówimy tutaj o toalecie w restauracji, hotelu czy domu. Asortyment firmy Tork i tutaj ma wiele do zaoferowania – nie tylko w kwestii kosmetycznej. Firma produkuje również rozmaite płyny do czyszczenia, m.in. desek sedesowych. Wszystkie produkty tej marki są wydajne i starczą na wiele dozowań, są przebadane dermatologicznie i mikrobiologicznie. Jeśli więc szukasz bezpiecznych środków czystości i higieny dla swojej firmy – koniecznie zwróć uwagę na wyroby kosmetyczne i chemiczny Tork!

Inne produkty Tork

Wyroby celulozowe, dozowniki i suszarki, preparaty kosmetyczne i chemiczne to wciąż nie wszystko. Firma Tork ma do zaoferowania znacznie więcej – włóknikowe ściereczki wielokrotnego użytku, kosze na odpady, uchwyty do worków na odpady, wieszaki na ubrania, nakładki sedesowe oraz wiele innych! Za pomocą produktów marki Torki można w pełni wyposażyć łazienki i toalety użyteczności publicznej (i nie tylko!) w środki higieny oraz pomocnicze urządzenia. Produkty Tork są niezastąpione – pozwalają na dobranie rozwiązań do indywidualnych potrzeb i ułatwiają utrzymanie czystości. To ekologiczne i ekonomiczne rozwiązanie dla Twojego biznesu – wszak nie bez powodu marka ta zdobyła uznanie w wielu krajach!

Zobacz wszystkie produkty Tork!

niedziela poniadziałek wtorek środa czwartek piątek sobota styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień
Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło