TORK: Pojemniki na papier toaletowy SmartOne

list W: Aktualności Na:

Co warto wiedzieć o pojemnikach na papier toaletowy? Z jakiego powodu warto je stosować? I dlaczego polecamy tutaj akurat markę TORK?

Dobór dozownika na papier toaletowy to – wbrew pozorom – bardzo istotna kwestia. Ma niebagatelne znaczenie dla wygody w łazience publicznej. Niewłaściwie dobrany potrafi zakłócić nie tylko aranżację, ale i komfort korzystania z toalety. Dlatego też warto zwrócić większą uwagę na ten praktyczny element. Co warto wiedzieć o pojemnikach na papier toaletowy? Z jakiego powodu warto je stosować? I dlaczego polecamy tutaj akurat markę TORK? Odpowiedzi – jak zawsze – znajdziecie w naszym artykule!

Podajniki na papier toaletowy – niezbędne wyposażenie toalety publicznej

Dozowniki lub podajniki na papier toaletowy powinny znajdować się w każdej toalecie użyteczności publicznej. Pozwalają one na zachowanie idealnej higieny oraz niwelują rozprzestrzenianie się bakterii i drobnoustrojów w sanitariów. Montowane są one za pomocą wkrętów dołączonych do opakowania. Dzięki dostępności w różnych wersjach można bez problemu dopasować go do pozostałych elementów łazienki oraz jej przeznaczenia.

Dozownik do papieru toaletowego z tworzywa ABS idealnie sprawdzi się w miejscach o dużym natężeniu ruchu (np. szkoła, centrum handlowe), natomiast modele ze stali nierdzewnej to znakomity gadżet dla toalet biurowych oraz hotelowych. Warto tutaj dodać, że każdy taki podajnik zamykany jest na kluczyk, co minimalizuje ryzyko wystąpienia kradzieży.

Dozownik na papier toaletowy SmartOne

Pojemniki i dozowniki na papier toaletowy SmartOne marki TORK cechują się nowoczesnym wyglądem oraz atrakcyjną formą. Wykonane są dużą wytrzymałością i niewielką masą, dzięki czemu doskonale sprawdzają się w toaletach publicznych. Do innych zalet oferowanych przez nas podajników należą:

  • estetyczny wygląd;
  • bogaty wybór – pod względem kształtu i barw,
  • osłonięcie rolki papieru toaletowego (zwiększenie poziomu higieny);
  • mieszczą większe rolki papieru toaletowy;
  • łatwe w montażu.

Jesteśmy przekonani, że znajdziesz u nas dozownik na papier toaletowy, który bez trudu dopasujesz do wystroju każdej łazienki! Poniżej proponujemy kilka najciekawszych naszych zdaniem modeli oraz nietuzinkowy papier toaletowy – idealny do miejsc o dużym lub bardzo dużym natężeniu ruchu, nawet w miejscach szczególnie wymagających:

Jeśli szukasz podajników-dozowników na papier toaletowy najwyższej jakości - zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu MADO! Oferujemy nie tylko znacznie więcej produktów do łazienki, ale i do innych pomieszczeń oraz celów – m.in. chemię profesjonalną oraz inne produkty do sprzątania!

niedziela poniadziałek wtorek środa czwartek piątek sobota styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień
Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło