Suszarki do rąk i włosów – niezbędne wyposażenie dla Twoich gości

list W: Aktualności Na:

Suszarki do rąk i hotelowe, które powinny znaleźć się w Twoim wyposażeniu. Poznaj więcej szczegółów!

Dobre wyposażenie w miejscach użyteczności publicznej i hotelach, pensjonatach, restauracjach... Jest dziś czymś standardowym. Osoby odwiedzające takie miejsca, powinny mieć zapewnione chociaż minimum wygody, by poczuć komfort. W ten sposób można zyskać szersze grono klientów i pozytywną opinię publiczną. Wśród takich akcesoriów powinny znaleźć się między innymi: podajniki na papier, dozowniki do mydeł, suszarki do rąk. Jeśli zaś mowa o hotelowych pokojach, nie powinno zabraknąć suszarki do włosów. Wszystko to ma na celu sprawić, aby potencjalny klient mógł zadbać przede wszystkim o higienę osobistą. Poprawia się wtedy również samopoczucie takiej osoby. Właściciele placówek publicznych, powinni zapewnić taką możliwość każdemu, a dlaczego? Należy pamiętać, że klient, który płaci… Przede wszystkim wymaga.

Suszarki do rąk – niezbędnik w łazience


W miejscach publicznych, takich jak toalety, niezbędnym elementem okazują się oczywiście suszarki do rąk. Ich zadaniem jest sprawne i szybkie wysuszenie naszych dłoni. Takie urządzenie dużo lepiej wypada na tle ręczników papierowych. Suszarka elektryczna jest o wiele bardziej higieniczna. Aktualnie, cały świat zmaga się z problemem pandemii, dlatego w kwestii dbania o czystość, powinno się być na bieżąco. Warto również wspomnieć o kilku podstawowych zaletach, jakie mają elektryczne suszarki do rąk:

- wygodne w obsłudze
- ekologiczne
- tańsze w użyciu
- oszczędzają papier
- są o wiele bardziej higieniczne

Spośród przeróżnych modeli suszarek, dostępnych w sklepach… Bardzo znana i szanowana jest marka Warmtec, której nie powinno zabraknąć w Twojej łazience.

Suszarka do włosów – podstawa w hotelowym pokoju

Wśród urządzeń elektrycznych Warmtec, jakie powinny znaleźć się w pokoju hotelowym na pewno będzie mowa o suszarce do włosów. Takie urządzenie z pewnością podnosi standardy hotelu, czy nawet pensjonatu i sprawia, że goście odczuwają większy komfort. Bardzo ważne jest to, aby takie urządzenie było przede wszystkim łatwe w obsłudze i wygodne, jeśli chodzi o trzymanie w dłoni. Co niektóre modele wyposażone są w dodatkową bazę, która umożliwia umieszczenie takiej suszarki na boku. W ten  sposób, urządzenie może być postawione nawet na stole, czy biurku.
Warto wspomnieć o kilku podstawowych atutach tego typu elektroniki hotelowej :

- praca dwustopniowa
- dodatkowe zabezpieczenia, które chronią przed przegrzaniem
- wyłącznik naciskowy
- ciche suszenie

Istnieje oczywiście wiele modeli, które różnią się od siebie parametrami, czy chociażby sposobem montażu. Jednak… Każdy z nich ma jedno zadanie – być wygodnym i praktycznym oraz bogatym w różne funkcje, które umożliwią lepsze korzystanie. Dzięki tym wszystkim zabezpieczeniom, jak np. wyłącznik naciskowy, nie narażamy przed awarią zarówno obsługi hotelowej, jak i samych gości.

Suszarki do rąk i włosów – najlepsza oferta

Wśród suszarek do rąk, ostatnio modne stały się te kieszeniowe. Bardzo znaną i popularną marką jest Warmtec, która cieszy się ogromnym zadowoleniem wśród klientów. Pod jej nazwą można znaleźć osuszacze do rąk, jak np. Warmtec JetFlow 1650 oraz hotelowe - Warmtec P3 ABS. Oba modele dostępne są w białym kolorze i można je z łatwością dopasować do każdego wystroju. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu lub do oferty na stronie sklepu Mado.

niedziela poniadziałek wtorek środa czwartek piątek sobota styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień
Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło