Środki do czyszczenia, dezynfekcji i pielęgnacji rąk

list W: Aktualności Na:

Dreumex – wiodący producent specjalistycznych środków do czyszczenia, dezynfekcji i pielęgnacji rąk.

W obecnych czasach czystość i dezynfekcja dłoni to podstawa. Dreumex to wiodący producent środków do pielęgnacji dłoni, dezynfekcji oraz czyszczenia rąk, z którego produktami zdecydowanie warto się zapoznać. Firma produkuje bowiem nie tylko chemię do rąk do stosowania na co dzień, ale i środki czyszczące przeznaczone do stosowania w zakładach przemysłowych, warsztatach i innych przedsiębiorstwach! Na jakie ich produkty Dreumex warto zwrócić uwagę? Co ciekawego ma ta marka w ofercie? O tym w poniższym artykule!

Dreumex – oferta produktowa

Dreumex to firma specjalistyczna, która posiada doprawdy bogatą ofertę produktową. Środki czystości tej marki można podzielić na kilka kategorii w zależności od ich przeznaczenia.

1. Produkty do pielęgnacji dłoni. W ofercie Dreymex znajdują się środki do mycia rąk (chusteczki czyszczące, mydła, żele do rąk i specjalistyczne środki czyszczące, a także współpracujące z nimi akcesoria – dozowniki), produkty ochronne (kremy, płyty, balsamy) oraz produkty nawilżające.
Na przykład: Dozownik do mydła Dreumex OmnicareKrem regenerujący do rąk Dreumex Omnicare Reconditioning Cream 400ml.

2. Produkty dezynfekujące. Chusteczki, ściereczki, płyny, których zadaniem jest nie tylko czyszczenie, ale także dezynfekcja dłoni.
Na przykład: Antybakteryjne mydło Dreumex Soko 5L.

3. Produkty specjalistyczne. Różnorodne produkty do czyszczenia w obrębie działalności przemysłowej, preparaty do mycia samochodów (również ciężarowych) i innych środków transportu.
Na przykład:
Pasta do rąk Dreumex Special 550g, Płyn do usuwania rdzy z aluminium - Dreumex Alu Cleaner 5L.

Zobacz także: Jak dbać o higienę dłoni w pracy?

Dreumex – innowacyjność i jakość produktu

Dreumex oferuje innowacyjne i wysokiej jakości produkty do pielęgnacji dłoni – nie tylko na co dzień. Różne specjalistyczne prace wykonywane za pomocą rąk mogą na nie negatywnie wpływać, powodując problemy skórne, uszkodzenia tkanki, ból oraz nieatrakcyjny wygląd dłoni. Dlatego ważna jest właściwa pielęgnacja dłoni w przypadku zawodów, w których to one są głównym narzędziem pracy. A produkty Dreumex to gwarantują. Właśnie dlatego marka jest ceniona na całym świecie, a z oferty firmy korzysta wiele przedsiębiorstw działających w różnych działach przemysłu. Firma jest obecnie jednym z najpopularniejszych preparatów myjących i czyszczących w Europie – i co również warto zaznaczyć – działa na rynku od dziesięcioleci!

Pielęgnacja, dezynfekcja i czystość dłoni jest niezwykle istotnym elementem dnia codziennego. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów Dreumex dostępnych w MADO – jest w czym wybierać! W przypadku pytań lub wątpliwości – zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania! :)

niedziela poniadziałek wtorek środa czwartek piątek sobota styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień
Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło