Serwetki i nakrycia stołu - postaw na tradycję

list W: Aktualności Na:

Jako, że idą święta Bożego Narodzenia, na pewno wielu z was  rzuciło się w wir przedświątecznych zakupów. Nie brakuje też osób, które będą zastanawiały się, co postawić na stole. W takim wypadku należy przede wszystkim pamiętać o właściwych dekoracjach. Najważniejsze z nich to oczywiście odpowiednie nakrycie i serwetki. Da to odpowiedni efekt oraz wprowadzi tak bardzo lubiany, świąteczny klimat. 

Nakrycie stołu – bez prania

Aktualnym hitem na rynku, są jednorazowe nakrycia stołu. A co za nimi idzie? Nie trzeba przejmować się plamami, ani praniem.  Dzięki takiemu rozwiązaniu zostanie zachowana odpowiednia higiena oraz czystość na stole. Z czegoś takiego bardzo często korzysta się w różnych punktach gastronomicznych, na stołówkach, czy też w hotelach, jadłodajniach i barach mlecznych. Jest to niewielki wydatek, który pozwoli zachować odpowiednią estetykę, stając się przy tym jednym z elementów dekoracji. Papierowy obrus jest także strzałem w dziesiątkę podczas różnych konferencji, czy szwedzkich stołów. Nasz sklep również ma w swojej ofercie takie właśnie nakrycia na stół, które dostępne są w trzech wersjach kolorystycznych: białym, kremowym i czarnym.

Jeśli więc jesteś osobą, która organizuje np. wigilię firmową w jakimś dużym obiekcie, lepsze rozwiązanie nie istnieje. 

W opakowaniu znajdują się obrusy o praktycznych wymiarach 27x42 cm. Warto zaznaczyć również, iż wyroby udostępniane przez nas posiadają etykietę EU Ecloabel, czyli są przyjazne środowisku. Dodatkowo, produkt jest też dopuszczony do kontaktu z żywnością.

Jeszcze jednym, dość przydatnym elementem, który również znajduje się w kategorii „nakrycia stołu” jest rozetka z ozdobnymi krawędziami. Służą one głównie do serwowania napojów i potraw. 

Serwetki – zadbaj o higienę na stole

Serwetki są kolejnym wyrobem, z którego korzysta się najczęściej we wszelkiego rodzaju gastronomii takiej jak np. kawiarnie czy bary szybkiej obsługi. Jest to zdecydowanie must have, na każdym stole. Nie powinno ich także zabraknąć w domach, gdy to np. obchodzone jest jakieś święto okolicznościowe. Serwetka służy, jak wiadomo do wycierania twarzy, czy rąk po posiłku. Sprawdza się też idealnie w roli tradycyjnej dekoracji. Można ją składać na różne sposoby i sprawić tym samym, że cała zastawa stołowa, w jej towarzystwie, nabierze zupełnie innego charakteru. 

W naszym sklepie znaleźć można serwetki firmy Tork. Jest to bardzo znana i rozpoznawalna marka, której wyroby charakteryzują się wysoką jakością i są przyjazne dla środowiska. 

Tradycyjny stół w jedną chwilę

Nawet, gdy sięgniesz po papierowy obrus i serwetki, będziesz w stanie stworzyć na stole coś, co z pewnością przyciągnie uwagę Twoich gości. Możesz zrobić to w zaledwie chwilę i nie martwić się przy tym żadnymi zabrudzeniami. Wyroby, które dostępne są na półkach naszego internetowego sklepu, zostały przystosowane do wielu różnych okazji i z myślą o tym, aby przygotowywanie tradycyjnego stołu było zarówno szybkie, jak i bezproblemowe podczas sprzątania. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu. 

niedziela poniadziałek wtorek środa czwartek piątek sobota styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień
Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło