Rodzaje mydeł dla przedsiębiorstw

list W: Aktualności Na:

Uniwersalne mydła, które sprawdzają się w miejscach publicznych i przedsiębiorstwach, musisz je mieć!

Utrzymywanie higieny jest dziś bardzo ważne, ponieważ namiar zarazków może być po prostu niebezpieczny. Kiedyś nie patrzyło się na to aż tak bardzo, ale obecnie, coraz więcej osób dba o czystość. Brud i bakterie najczęściej można spotkać w różnych miejscach publicznych. To właśnie przez różnego rodzaju placówki, codziennie przewija się ogromna ilość osób, które korzystają z toalet. Odpowiednich środków higienicznych, nie może zabraknąć także w dużych przedsiębiorstwach. Każda, szanująca się toaleta, powinna być wyposażona w mydło dozujące. Jednak więcej o rodzajach mydeł, zostało powiedziane w dalszej części artykułu, zachęcamy do czytania!

Mydła na każdą okazję – czyli ich rodzaje

Mydlany rynek jest dziś bardzo bogaty, ponieważ daje nam dostęp do najróżniejszych mydeł. Czy to dozujących, czy w kostkach… Można spotkać się także z różnym wzornictwem, które czasami mogą zmylić niejedną osobę, bo przypominają słodycze. Jednak dziś chcemy skupić się na tych, które wykorzystywane są w przedsiębiorstwach przemysłowych. Jeżeli mamy styczność z branżą spożywczą, tak higiena jest bardzo ważna. Głównym powodem utrzymywania czystości jest fakt, że produkt spożywczy trafia do szerokiego grona odbiorców. Każdy pracownik powinien zatem dbać o to, aby nie stwarzać żadnych zagrożeń dla konsumentów. Tutaj, istotne okazują się więc mydła dezynfekcyjne. Doskonale czyszczą powierzchnie dłoni i nie tylko. Chętnie korzysta się z nich również w zakładach opieki zdrowotnej. Produktem, który warto tutaj polecić, jest dezynfekujące mydło w płynie Remix An. Ten antybakteryjny płyn jest niedrogi i bezbarwny. Po skorzystaniu można odczuć wyraźną różnicę chociażby na dłoniach. Mydło bardzo dobrze oczyszcza i daje gwarancję na zniszczenie niechcianych zarazków.

Mydła w pianie – dozowniki

Spośród mydeł, bardzo lubiane w ostatnim czasie stały się te w pianie. Również doskonale oczyszczają skórę i są bardzo przyjemne w użyciu. Nie jest powiedziane, że nadają się tylko i wyłącznie do hoteli, czy mieszkań. Spotyka się je także w przedsiębiorstwach. W naszym sklepie można znaleźć wiele rodzajów mydeł w pianie. Szczególnie polecamy markę Tork, która daje dostęp nawet do 5 litrowych produktów. Taki zakup jest bardzo wydajny i przeznaczony jest przede wszystkim do dozowników, które także są do nabycia w naszym sklepie. Jeżeli jednak, nie jesteś miłośnikiem mydeł w pianie, możesz bez większego problemu zaopatrzyć się w płynną wersję. Dzięki wspomnianym produktom, Twoje dłonie będą zawsze prezentowały higienę na najwyższym poziomie.

Sklep Mado-Tarnów – produkty najwyższej jakości

Zachęcamy także do zapoznania się z innymi produktami. Istniejemy już na rynku przez wiele lat i dzięki temu zdążyliśmy poznać dokładne potrzeby naszych klientów. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 14 627 30 76 , bądź e-mailowego: poczta@mado.tarnow.pl. Odwiedź nasz sklep już dziś a z pewnością dowiesz się, co tak naprawdę znaczy wysoka jakość produktów!

niedziela poniadziałek wtorek środa czwartek piątek sobota styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień
Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło