Ręczniki papierowe – nie tylko do wycierania dłoni

list W: Aktualności Na:

Do widoku ręczników papierowych w toaletach publicznych jesteśmy przyzwyczajeni już od dawna. Doskonale sprawdzają się one jako materiał do osuszania dłoni po umyciu. Jednak nie jest to jedyne zadanie, które mogą pełnić. Do czego jeszcze mogą służyć ręczniki papierowe i jakie są ich największe zalety?

Ręczniki papierowe i ich role

Ręczniki papierowe w toaletach są używane do wycierania rąk. Zdarza się jednak, że znajdziemy je również w innych miejscach, np. na kuchniach, w restauracjach, za barem. Ten chłonny papierowy produkt przydaje się tam np. do wycierania mokrych powierzchni, usuwania wilgotnych plam, osuszania różnych akcesoriów po ich umyciu. Ręczniki papierowe przydadzą się również w różnego rodzaju warsztatach i pracowniach. Mając je do dyspozycji, można pozbywać się powstających zabrudzeń czy osadzających się pyłów. W kwestii higieny pełnią też ważną rolę w różnego rodzaju placówkach medycznych, a także oświatowych. Tam, gdzie często trzeba myć dłonie i dbać o ogólną czystość, ręczniki papierowe powinny być zawsze pod ręką.

Ręczniki papierowe Tork

Różne rodzaje ręczników papierowych – który wybrać?

Istnieje wiele rodzajów ręczników papierowych, a ich wybór będzie zależał od głównej funkcji, którą mają pełnić, od miejsca, w których będą używane oraz od indywidualnych potrzeb użytkowników. Można zaopatrzyć się w ręczniki jedno-, dwu- lub trzywarstwowe – im więcej warstw, tym większa chłonność i wytrzymałość produktu. Ręczniki mogą też być wykonane z różanych surowców – makulatury lub celulozy. Te pierwsze mają cenne walory ekologiczne, charakteryzują się też dużą wytrzymałością. Te drugie są produktami bardziej miękkimi i ekskluzywnymi, polecanymi do eleganckich miejsc o wysokim standardzie. Dostępne są różne kolory i różne formy opakowań ręczników papierowych. Obiekty ceniące walory estetyczne mogą wykorzystywać ręczniki z atrakcyjnymi kolorowymi dekoracjami.

Ważną kwestią jest także sposób dozowania.

  • Ręczniki w roli lub z dozowaniem centralnym podnoszą standard miejsca, są łatwe w użytku i świetnie sprawdzą się w każdej placówce.

  • Ręczniki w składce pozwalają na oszczędność (jednorazowo wydobywa się tylko jeden arkusz), a także na zachowanie najwyższego poziomu higieny (każdy wyciągany z dozownika arkusz pociąga za sobą kolejny, bez kontaktu z dłońmi użytkownika).

Producent, który oferuje na rynku bardzo wiele rodzajów ręczników papierowych, to firma Tork, znana i rozpoznawana na całym świecie. Wszystkich tych, którzy cenią sobie wysoką jakość produktu, wygodę użytkowania i atrakcyjne ceny, zachęcamy do zapoznania się z produktami tej marki dostępnymi w naszym sklepie. Chętnie pomożemy w doborze najlepszego dla danego obiektu produktu. Zapraszamy do zakupów w MADO!

niedziela poniadziałek wtorek środa czwartek piątek sobota styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień
Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło