Przedświąteczne porządki: najlepsza chemia i akcesoria

list W: Aktualności Na:

Jaka chemia i akcesoria do sprzątania są niezbędne w przedświątecznych porządkach?

Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami. Powoli już zaczynamy przygotowywać mieszkanie na święta, aby spędzić je w czystym lokum, pięknie ozdobionym, z rodziną. Można nawet rzec, że przedświąteczne porządki to tradycja w polskich domach. Nie trzeba na te czynności poświęcać jednak długich godzin czy nawet dni. Profesjonalne środki chemiczne oraz praktyczne akcesoria sprawią, że doprowadzenie domu do perfekcyjnego ładu przebiegnie sprawnie i efektywnie! Jaka chemia jest warta uwagi? I w co jeszcze warto wyposażyć się do przedświątecznego sprzątania? Odpowiedzi skrywają się w poniższym artykule!

Najlepsza chemia na uciążliwe zabrudzenia

Przedświąteczne porządki różnią się od standardowego sprzątania. Rutynowo raczej nie doczyszczamy piekarników czy okapów, nie odsuwamy mebli i nie czyścimy przestrzeni pod i za nimi, nie szorujemy płytek łazienkowych – te czynności wykonuje się raz na jakiś czas. Są one zajmujące i raczej mało przyjemne, ponieważ zebrany brud jest zazwyczaj ciężki do usunięcia i straszliwie męczymy się myjąc daną powierzchnię. Do takich trudniejszych porządków doskonale sprawdzi się chemia profesjonalna.

Chemia profesjonalna skupia w sobie wiele atrakcyjnych preparatów, o konkretnym przeznaczeniu, dzięki czemu działa niezwykle skutecznie. Specjalne preparaty do czyszczenia piekarników pozwolą pozbyć się trwałych, tłustych i zaschniętych zabrudzeń. Z pomocą chemii łazienkowej można szybciutko umyć i odświeżyć wszystkie powierzchnie oraz akcesoria w łazience i toalecie. Bez wątpienia do każdego domu przydadzą się także bardziej standardowe środki czystości: płyny do mycia podłóg, płyny do naczyń, płyny do mycia szyb i środki czyszczące w sprayu. Krótko mówiąc - dobrej jakości produkty szybko rozpuszczają brud i zostawiają powierzchnie czyste i lśniące. Warta uwagi jest tutaj m.in. marka Buzil Buz.

Przykładowa chemia profesjonalna:
- Środek do czyszczenia grillów i piecyków - Buzil Buz Grillmaster G576;
- Środek do pielęgnacji obszarów sanitarnych - Buzil Drizzle Red SP10;
- Środek do mycia wykładzin podłogowych - Buzil Buz Soap G240.

Niezbędne akcesoria do sprzątania w domu

Sama profesjonalna chemia niewiele zdziała, jeśli nie posiadamy niezbędnych do sprzątania akcesoriów. Mamy tutaj na myśli te przedmioty, które można znaleźć w każdym domu – szczotkach, mopach, gąbkach i ściereczkach. Nie można zapomnieć też o gumowych rękawiczkach, które ochronią nasze dłonie przed działaniem detergentów oraz maseczkach ochronnych, gdy używamy bardzo silnych środków chemicznych. Te rzeczy – oraz wcześniej opisaną chemię profesjonalną – bez trudu znajdziesz w sklepie MADO!

Przykładowe akcesoria do sprzątania:
- Mop sznurkowy - cięty 350g;
- Szczotka do szorowania - ręczna – PBT;
- Ścierka z mikrofazy do szyb bezpyłowa niebieska.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu MADO oraz zachęcamy do składania zamówień! Jesteśmy przekonani, że z naszą chemią profesjonalną i akcesoriami do sprzątania raz-dwa wysprzątają Państwo swój dom na święta!

niedziela poniadziałek wtorek środa czwartek piątek sobota styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień
Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło