Odświeżacze powietrza - jaki wybrać?

list W: Aktualności Na:

Odświeżacz powietrza jest jednym z ważniejszych dodatków do Twoich pomieszczeń. Wybierz taki, który raz na zawsze pokona nieprzyjemne zapachy!

Na pewno nie każdy z nas zastanawia się na tym, co tak naprawdę odgrywa jedną z ważniejszych ról jeśli chodzi o miejsca publiczne, bo często bywa tak, że nie mamy czasu nawet nad tym pomyśleć i wiele rzeczy jest zauważanych dopiero w momencie, gdy coś nam się nie spodoba. Warto jednak zapobiegać takim sytuacjom. Zmysł węchu u niejednej osoby jest dość mocno wyostrzony, a co za tym idzie? Brzydkie zapachy są wyczuwane niemal od razu, te ładne tak samo. Nie ulega zatem wątpliwości, że dobry odświeżacz powietrza jest w takim wypadku podstawą.

Uzyskaj szybki zapach w kilka sekund – odświeżacze w sprayu

Najprostszym sposobem na stworzenie przyjemnej, zapachowej aury jest oczywiście użycie odświeżacza powietrza w sprayu. Tego typu zapachów używa się najczęściej w miejscach użyteczności publicznej, ponieważ pozwalają w krótkim czasie uzyskać zamierzony efekt. Co więcej… Każdy klient ma też możliwość samodzielnie użyć takiego odświeżacza po skorzystaniu z toalety.  Dzięki temu nikt nie będzie musiał zostawiać po sobie przykrego zapachu. Na półkach naszego, internetowego sklepu Mado, znaleźć można wiele produktów, dostępnych jest też wiele przeróżnych zapachów, które każdy będzie mógł dopasować pod własną toaletę i nie tylko.  Bardzo przyjemne w użytku są chociażby odświeżacze w areozolu – Airoma Burst. Produkt jest dostępny w trzech zapachach: citrus, floral i exotic. Woń cytrusowa doskonale wpasowuje się do pomieszczeń toaletowych, zaś floral świetnie pasuje do placówek medycznych. Nie można zapomnieć też o exotic. Zapach ten z pewnością odmieni niejedną salę konferencyjną i nada jej właściwego klimatu. 

Długotrwały zapach – odświeżacze powietrza wolnostojące

Jeszcze jeden rodzaj odświeżaczy powietrza to te wolnostojące. Ich obecność pozwala utrzymać długotrwały zapach bez konieczności częstego wymieniania wkładu. Dzięki temu w danym pomieszczeniu będzie panowała cały czas przyjemna aura, która zamiast odstraszać, zacznie przyciągać grono klientów. W naszym sklepie można znaleźć chociażby odświeżacze, przeznaczone do dużych powierzchni, jak chociażby Omniscent. Ostatnio modne stały się także odświeżacze w żelu – General fresh Arola jest dostępny w aż 4 zapachach: zielona herbata, róża, wanilia i konwalia. Coś takiego idealnie nadaje się do domu, czy mieszkania. Każdą z tych woni można dopasować pod dowolne pomieszczenie i sprawić, aby w każdym unosił się inny zapach. 

Przyjemna woń w toalecie – kostki zapachowe

Toaleta jest miejscem, które wcale nie musi kojarzyć się z przykrym zapachem, a wręcz przeciwnie. W strefie tej może być całkiem przyjemnie. Wszystko to jest możliwe dzięki przeróżnym odświeżaczom powietrza, czy też kostkom zapachowym. Bardzo znaną i szanowaną marką jest Domestos, który również widnieje na internetowych półkach naszego sklepu. Produkt dostępny jest w zapachowych kostkach o przyjemnych woniach citrus, ocean i pine. Oprócz przyjemnego zapachu, pozwala także pozbyć się osadu z kamienia oraz utrzymuje higienę każdej toalety na długi czas. 

niedziela poniadziałek wtorek środa czwartek piątek sobota styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień
Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło