Odświeżacze powietrza do biura

list W: Aktualności Na:

Jak wybrać odpowiedni odświeżacz do przestrzeni biurowej?

Przyjemny zapach w pomieszczeniu to rzecz pożądana przez wszystkich, pozytywnie wpływająca na samopoczucie. Pomóc w tym mogą odświeżacze powietrza, które z pewnością poprawią komfort pracy pracowników w biurze, a także pozytywnie wpłynie na efektywność ich pracy. Jak wybrać odpowiedni preparat? Na jakie zapachy zwrócić uwagę? O tym opowiadamy w artykule poniżej!

Różnorodność odświeżaczy powietrza

Odświeżacze powietrza są różnorodne nie tylko pod względem zapachów, ale i form. Tego typu preparaty dostępne są w formie rozpylaczy, zapachowych drewienek, żelowych kulek oraz wielu innych. Tutaj należy zwrócić uwagę na sposób ich użytkowania, ale najważniejsza dla nas powinna być ich skuteczność w usuwaniu nieprzyjemnych zapachów oraz trwałość. Dla biura idealnie sprawdzą się wspomniane rozpylacze, które często współpracują z automatycznymi urządzeniami. Wystarczy spojrzeć na Elektroniczny odświeżacz powietrza Airoma®, który pozwala na indywidualne programowanie (umożliwia ustawienie czasu rozpoczęcia i zakończenia pracy dozownika) oraz wyposażony jest w znakomity wyświetlacz LCD, aby zrozumieć, że jest to rozwiązanie niezwykle praktyczne!

Jaki zapach sprawdzi się w biurze?

Wybór zapachu w gruncie rzeczy to wybór indywidualny – wszak nie każdemu podobają świeże cytrusowe aromaty, tak samo jak nieco cięższe, korzenne. Nie wszystkie zapachy sprawdzą się do przestrzeni biurowej – np. morskie bryzy to domena łazienek i toalet, a więc nie warto w nie inwestować. Jak więc wybrać idealny? Odpowiedź na to pytanie jest prosta – skonsultować się z pracownikami, dobrym pomysłem jest również zrobienie ankiety. Rozwiązanie brzmi banalnie, ale w ten sposób z pewnością pozytywnie wpłyniemy w ten sposób na komfort pracowników. Wybór odpowiedniego odświeżacza powietrza może również sprawić, że biuro będzie lepiej postrzegane przez odwiedzających je klientów.

Przygotowaliśmy kilka interesujących propozycji, które znakomicie sprawdzą się do przestrzeni biurowej:

Powyżej zaprezentowane produkty to odświeżacze o wysokim stopniu koncentracji, a więc gwarantują sporą oszczędność. Wystarczy zaledwie kilka psiknięć, aby świeży zapach pozostał na długo – są znacznie skuteczniejsze niż preparaty dostępne w drogeriach. Ich zapach jest przyjemny, intensywny (ale nie bardzo intensywny), dzięki czemu wpłynie pozytywnie na samopoczucie osób przebywających w tak pachnącym biurze.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się i z innymi odświeżaczami dostępnymi w sklepie MADO, gdzie znajdą Państwo odświeżacze i do innych pomieszczeń – łazienek, pokoi hotelowych oraz innych, a także zapachy inspirowane perfumami. Zapraszamy!

niedziela poniadziałek wtorek środa czwartek piątek sobota styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień
Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło