Odkurzacze piorące przemysłowe hotelowe na sucho i mokro Tychy

list W: Aktualności Na:

Odkurzanie w hotelach to codzienność, podobnie jak ścielenie łóżek, wycieranie kurzy czy sprzątanie łazienek. To zajęcie bardzo pracochłonne, które wymaga dużego wkładu wysiłku i długo trwa. Jednak hotel musi lśnić czystością, a jego dywany muszą być nieskazitelne – to przecież świadczy o jego klasie. Sposobem na ułatwienie tego zadania jest zaopatrzenie ekipy sprzątającej w specjalistyczne odkurzacze hotelowe. Więcej na ten temat piszemy poniżej.

Odkurzacze hotelowe Tychy

Jakie są cechy odkurzaczy hotelowych? Przede wszystkim wysoka skuteczność działania. Zabrudzenia, które każdego dnia powstają na piętrach hotelu, muszą być usuwane w sposób efektywny. Odkurzacz nie tylko ma za zadanie usunąć brud z powierzchni wykładziny czy dywanu, ale także wniknąć głęboko w jego włókna, odświeżyć go i nadać mu żywy wygląd. Takie właśnie odkurzacze można kupić w Tychach. Poznaj ofertę MADO!

Odkurzacze piorące Tychy

W każdym hotelu przydadzą się także odkurzacze piorące. Od czasu do czasu konieczne jest wypranie codziennie używanych dywanów i wykładzin zarówno na korytarzach, jak i w pokojach hotelowych. Nie ma sensu robić tego ręcznie – to zbyt obszerna i zbyt ciężka praca. Odkurzacze piorące mogą ją wykonać za nas. Taki sprzęt jest niezastąpiony także w przypadku czyszczenia tapicerek i innych tkanin.

Odkurzacze na sucho Tychy

Odkurzacze mogą działać na sucho lub na mokro. Tryb pracy każdy powinien dobrać do własnych upodobań oraz oczekiwań. Odkurzacze na sucho mają dużą siłę ssania, aby bez problemu wydobywać brud spomiędzy włókien dywanu.

Odkurzacze na mokro Tychy

Odkurzacze na mokro pozwalają na dodatkowe odświeżenie wyglądu wykładziny oraz dokładne pozbycie się pyłu i kurzu, które mogą zalegać w jej głębszych warstwach.

Odkurzacze przemysłowe Tychy

Opisane wyżej sprzęty można śmiało porównać do odkurzaczy przemysłowych, które pełnią przecież podobne zadania – w szybkim czasie i z dużą skutecznością czyszczą duże powierzchnie wykładzin, dywanów lub posadzek. Specjalistyczne odkurzacze do użytku przemysłowego także można zakupić w Tychach za pośrednictwem naszego sklepu. Wystarczy skontaktować się z nami i złożyć zamówienie na wybrany produkt. Każdy klient, który ma problem z wyborem, może zapytać nas o poradę – chętnie przedstawimy atuty wszystkich naszych produktów i pomożemy w dobraniu tego najodpowiedniejszego. Zapraszamy!

niedziela poniadziałek wtorek środa czwartek piątek sobota styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień
Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło