Łazienki hotelowe-najlepsze rozwiązania

list W: Aktualności Na:

Chcesz aby Twoja łazienka hotelowa była w pełni wyposażona? Jeśli tak, powinieneś uzbroić się w najlepszej jakości dozowniki do ręczników papierowych i mydła w pianie!

Hotele mają to do siebie, że powinny prezentować odpowiednie standardy. Każdy klient wymaga, ponieważ płaci za to, co zostało mu zaoferowane. Warto zaznaczyć, iż w większości przypadków nie są to małe kwoty, tak więc i oczekiwania względem hotelu są dość duże. Wyznacznikiem higieny i czystości są na pewno łazienki hotelowe, które powinny być oczywiście odpowiednio zaopatrzone. Im więcej przydatnych akcesoriów, tym lepszy komfort dla gościa. W dzisiejszym artykule chcemy podzielić się z Państwem informacjami na temat uzupełniającego wyposażenia, jakie powinien mieć pod ręką każdy gość hotelowy.

Bezdotykowy dozownik do mydła

W ostatnim czasie bardzo popularne stały się bezdotykowe dozowniki. Jest to jedno z bardziej lubianych akcesoriów uzupełniających. Tego typu dozownik pozwala zachować maksimum higieny i jest przy tym bardzo prosty w obsłudze. Dodatkowo niweluje przenoszenie bakterii i zmniejsza ryzyko zakażenia. Takie ponadczasowe wynalazki prezentowane są głównie przez firmę Tork, która cieszy się ogromnym zadowoleniem wśród klientów i zyskała ogrom fanów. Akcesoria tej marki rozpowszechniane są na całym świecie w łazienkach hotelowych i restauracjach. Uniwersalny wygląd pozwala dopasować je do różnego wystroju pomieszczeń. Wśród bezdotykowych dozowników najczęściej można spotkać te do mydła w pianie, ponieważ są bardziej wydajne i pozwalają uzyskać większą higienę oraz świeżość. Szczególnie polecamy produkt firmy Tork – dozownik do mydła w pianie z sensorem intuition. Całość jest bardzo wygodna i przyjemna w obsłudze. Butelka jest jednorazowa i odpowiednio uszczelniona, co zapobiega wszelkim skażeniom.

Elektryczny dozownik hotelowy do ręczników papierowych

Miejsca publiczne coraz częściej korzystają z elektronicznych rozwiązań do higieny rąk. Wyżej wspomnieliśmy o dozownikach do piany. Oczywiście nie na takich wynalazkach się kończy, ponieważ umyte dłonie należy osuszyć. W tej kwestii niezastąpione okazać się mogą elektryczne dozowniki na ręczniki papierowe. Tego typu rozwiązanie również można spotkać w hotelach, restauracjach, czy nawet w szpitalach. Podczas dozowania papieru, nie ma możliwości dotknięcia kawałka papieru znajdującego się wyżej. Dozowniki elektryczne zmniejszają ryzyko przenoszenia się bakterii, więc jest to bardzo higieniczna opcja, która chroni użytkownika przed jakimkolwiek zakażeniem.

Dodatkowa ochrona – stojaki do dezynfekcji rąk


Jeśli chcesz zaskoczyć swoich gości i pokazać im, jak bardzo ważna jest dla Ciebie higiena, powinieneś zainwestować w stojak do dezynfekcji rąk. Dzięki takiemu rozwiązaniu, wszelki stres związany z brudnymi dłoniami zniknie. Taki stojak dobrze jest zamontować przy wejściu na restaurację hotelową, czy nawet niedaleko recepcji. W ten sposób goście będą mogli korzystać z niego tuż przed posiłkiem, co oczywiście zmniejszy ryzyko przedostania się bakterii do jedzenia.


Po więcej akcesoriów do łazienek hotelowych zapraszamy do naszej oferty sklepu Mado. Gwarantujemy przystępną cenę i wysoką jakość produktów.

niedziela poniadziałek wtorek środa czwartek piątek sobota styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień
Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło