Kranzle Santoemma Tork Dreumex Buzil Remix Vectair Kraków

list W: Aktualności Na:

Najwyższej jakości sprzęty czyszczące tylko u nas! Koniec męczenia się przy sprzątaniu. Od dziś możesz mieć do dyspozycji najlepszy sprzęt, który ułatwi Ci pozbycie się zanieczyszczeń wszelkiego rodzaju.

Kranzle Kraków


Myjka ciśnieniowa Kranzle skutecznie poradzi sobie podczas mycia samochodu, oczyszczania elewacji czy czyszczenia sporych innych powierzchni. Wszelkie prace porządkowe z użyciem tego urządzenia przebiegaja szybko, sprawnie i skutecznie bez większego wysiłku. 

Santoemma Kraków


Wielofunkcyjne urządzenia czyszczące od Santoemma skutecznie i szybko pomogą Ci uporać się z trudnymi do usunięcia zabrudzeniami. W ofercie znajdziesz odkurzacz ekstrakcyjny, automat ekstrakcyjno-szorujący czy pianowe urządzenie ekstrakcyjne. Tego typu sprzęty doskonale nadają się do zabrudzeń znajdujących się w restauracjach, hotelach, biurach czy samolotach. 

Tork Kraków


Tork jest światową marką numer jeden. W produktach tego producenta, żadne zanieczyszczenia nie mają szans. W naszej ofercie znajdziesz łatwo rozpuszczalne ręczniki, dozowniki do serwetek na ladę, dozownik do mydła w pianie czy podkłady medyczne. 

Dreumex Kraków


Chcesz pozbyć się silnego zabrudzenia rąk? A może interesuje Cię płyn do mycia środków transportu? Producent Dreumex zadba o Twoje oczekiwania oferując różnego rodzaju pasty i środki czyszczące. Oferowane produkty gwarantują najwyższa jakość działania. 

Buzil Kraków


Sprawdzone i oryginalne środki czyszczące od producenta w zasięgu Twojej ręki! Niemiecka marka dostarczająca specjalistycznych środków czystości do profesjonalnego czyszczenia obiektów. Produkty przeznaczone są zarówno do czyszczenia codziennego, jak i intensywnego. Firma zajmuje się produkcją chemii gospodarczej oraz chemii profesjonalnej o różnego rodzaju zastosowaniach. 

Remix Kraków


Remix pomoże w gastronomii, hotelu, szkole czy szpitalu. Najwyższej jakości środki czystości, chemia oraz płyny dostępne u nas. Płyn do mycia szkła i porcelany, środek do konserwacji powierzchni ze stali czy dezynfekujące mydło w płynie to tylko niektóre produkty oferowane przez producenta. 

Vectair  Kraków


Producent wysokiej klasy akcesoriów sanitarnych Vectair może posłużyć właśnie Tobie. Wszelkiego rodzaju akcesoria sanitarne, w ty elektroniczne odświeżacze powietrza, dozownik płynu do muszli i pisuarów czy lepowa lampa owadobójcza, to nowoczesne produkty niezbędne w każdym publicznym miejscu, np. szkole, szpitalu, hotelu czy restauracji. 

niedziela poniadziałek wtorek środa czwartek piątek sobota styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień
Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło