Kranzle Santoemma Tork Dreumex Buzil Reinex Vectair Nowy Sącz

list W: Aktualności Na:

Dlaczego należy korzystać z produktów pochodzących jedynie ze sprawdzonych marek? Przede wszystkim jest to najwyższa gwarancja jakości i niezawodności. A to jest niezbędne podczas naszej pracy. Właśnie dlatego w naszym sklepie znajdziesz jedynie sprawdzonym producentów artykułów czystości, takich jak Kranzle, Santoemma, Tork, Dreumex, Buzil, Reinex, Vectair. Nowy Sącz to zaś jedno z miast, które oferuje tego typu produkty. Zatem półśrodki pozostaw konkurencji, a Ty wybierz to, co najlepsze.

Kranzle Nowy Sącz


Kranzle to producent myjek ciśnieniowych najwyższej jakości. Ta niemiecka firma nazywana jest na rynku „dinozaurem”. Firma ta niezmiennie od 1974 roku jest wierna trwałości i stawia na najwyższe technologie. Dzięki temu myjki ciśnieniowe firmy Kranzle są solidne, mocne i trwałe przez długie lata.

Santoemma Nowy Sącz


Jak współpracować, to tylko z najlepszymi! Takim najlepszym wspólnikiem jest firma Santoemma. Czym wyróżnia się na rynku? Przede wszystkim tym, że sprzęty tego producenta odznaczają się najwyższą jakością i niezawodnością. Przez lata zaufało mu już wielu klientów i wielu z nich nieustannie cieszy się korzystaniem z odkurzaczy ekstrakcyjnych czy wielofunkcyjnych urządzeń czyszczących.

Tork Nowy Sącz


Produkty higienicznie to ich specjalność! Wysokiej jakości ręczniki łatwo rozpuszczalne w wodzie, dozowniki do serwetek czy ręczników papierowych, stały się niezbędnikiem wielu hoteli, restauracji czy innych miejsc użyteczności publicznej. Tork to już światowa marka w rozwiązaniach higienicznych. Warto mu zaufać.

Dreumex Nowy Sącz


Szukasz skutecznego środka do czyszczenia, dezynfekcji i pielęgnacji rąk? W takim razie postaw na Dreumex. To popularny producent środków czyszczących, które są bezwzględne dla brudu, a jednocześnie są delikatne dla skóry rąk. Zajrzyj do naszego sklepu i wybierz produkt, który Ci odpowiada.

Buzil Nowy Sącz


Lider pośród środków utrzymania czystości! Możesz na niego liczyć podczas czyszczenia obiektów poprzez specyficzne dla branży zastosowania w przemyśle, gastronomii czy hotelarstwie. Buzil to marka, która zyskała zaufanie wielu. Dołącz do nich i poznać moc najlepszego środka czyszczącego.

Remix Nowy Sącz


Potrzebujesz płynu do płukania naczyń w zmywarce? A może niezbędny jest Ci środek do usuwania kamienia w zmywarkach? Dezynfekujące mydło w płynie także się u nas znajdzie. Wszystko to oraz wiele innych produktów zapewni Ci Remix. Znajdziesz go w naszym sklepie. Zapoznaj się więc z dostępną ofertą.

Vectair Nowy Sącz


Stylowe, eleganckie, praktyczne. Nie, to nie reklama mebli. Mowa o elektronicznych odświeżaczach powietrza. Jeżeli ktoś pomyślał, że nie mogą być one estetyczne jest w błędzie. Firma Vectair zadbała o to, aby łazienka stała się stylowa dzięki odpowiednim artykułom. Przekonaj się sam, że praktyczność może łączyć się z pięknem.

niedziela poniadziałek wtorek środa czwartek piątek sobota styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień
Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło