Kranzle Santoemma Tork Dreumex Buzil Reinex Vectair Lublin

list W: Aktualności Na:

Gdy ma się do dyspozycji profesjonalne akcesoria do sprzątania oraz dobrze dobrane środki czystości, prace porządkowe przebiegają sprawniej i przy mniejszym wysiłku. Dlatego też staramy się jak najpełniej zaopatrzyć nasz sklep, tak aby każdy mógł znaleźć tu produkty, które ułatwią mu pracę i pozwolą utrzymać obiekty w czystości.

Najważniejsza jest dla nas jakość, dlatego stawiamy na znanych i cenionych na świecie producentów. Obecnie współpracujemy z kilkunastoma firmami. Wśród nich znaleźć można między innymi:

Kranzle Lublin

Kranzle to firma, która zajmuje się produkcją specjalistycznych maszyn używanych do czyszczenia dywanów. W ofercie tego producenta można znaleźć odkurzacze, myjki, urządzenia ekstrakcyjne. Korzysta z nich wiele obiektów wielkopowierzchniowych, a także firm zajmujących się czyszczeniem dywanów i tapicerek.

Santoemma Lublin

Za pośrednictwem firmy Santoemma na rynek trafiają maszyny czyszczące różnego rodzaju: od odkurzaczy, aż po maszyny do czyszczenia toalet. Ich oferta dostępna w Lublinie jest bardzo szeroka – zachęcamy do zapoznania się z propozycjami tego producenta.

Tork Lublin

Tork to znany na całym świecie producent akcesoriów łazienkowych – od suszarek, poprzez dozowniki, aż po kosze na śmieci. Firma dostarcza także kompatybilne z nimi produkty takie jak mydła, ręczniki papierowe czy papiery toaletowe. Może więc zaopatrzyć każdy obiekt, w którym znajdują się toalety, czy to publiczne, czy służbowe.

Dreumex Lublin

Produkty firmy Dreumex to między innymi mydła, środki dezynfekujące, środki pielęgnacyjne do rąk. Wysokiej jakości produkty, w które można zaopatrzyć się w Lublinie.

Buzil Lublin

Jeśli szukasz środków czystości i chemii profesjonalnej, zwróć uwagę na produkty firmy Buzil. W jej asortymencie można znaleźć środki do czyszczenia podłóg, sanitariatów czy łazienek, a także wiele innych preparatów, które przydadzą się zarówno przy domowym, jak i profesjonalnym sprzątaniu.

Reinex Lublin

Produkty firmy Reinex doskonale sprawdzają się przy czyszczeniu łazienek, kuchni, pomieszczeń gospodarczych. Sprawdź ofertę dostępną w Lublinie.

Vectair Lublin

Na uwagę zasługują także propozycje firmy Vectair, która oferuje urządzenia takie jak: dozowniki do mydła, suszarki do rąk. Trudno wyobrazić sobie toaletę publiczną bez tego rodzaju akcesoriów.

Jeśli zainteresowała Cię oferta któregokolwiek z tych producentów, wybierz produkty i dokonaj zakupu – zapraszamy!

niedziela poniadziałek wtorek środa czwartek piątek sobota styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień
Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło