Kranzle Santoemma Tork Dreumex Buzil Reinex Vectair Kielce

list W: Aktualności Na:

Produkty wysokiej jakości najlepszych na świecie producentów dostarczających na rynek maszyny, akcesoria i preparaty do sprzątania są dostępne także w Kielcach. Sprawdź, z jakimi firmami współpracuje sklep MADO i jakie propozycje możesz u nas znaleźć.

Kranzle Kielce

Osoby działające w branży utrzymania czystości z pewnością doskonale znają markę Kranzle. Profesjonalne maszyny do czyszczenia powierzchni oraz pojazdów oferowane przez tę firmę to urządzenia wysokiej jakości, które z pewnością Cię nie zawiodą.

Santoemma Kielce

Maszyny do sprzątania to domena także firmy Santoemma. Jeśli chcesz w Kielcach zamówić sprzęty, dzięki którym utrzymasz w czystości powierzchnie w firmach, fabrykach, hotelach, instytucjach publicznych, koniecznie zapoznaj się z ofertą tego producenta.

Tork Kielce

Wyposażenie łazienek w dozowniki, kosze na śmieci, suszarki, a także artykuły higieniczne (papiery toaletowe, ręczniki papierowe) to zadanie, z którego firma Tork doskonale się wywiązuje od wielu lat. Marka ta zdobyła popularność na całym świecie i podbiła rynek. Sprawdź, jakie produkty tej firmy możesz kupić w MADO.

Dreumex Kielce

Szukasz specjalistycznych środków czystości o sprawdzonym działaniu? Interesuje Cię tylko najwyższa jakość? Chemia do sprzątania i produkty kosmetyczne o doskonałych właściwościach i w dobrej cenie – poznaj produkty Dreumex!

Buzil Kielce

Buzil oferuje z kolei chemię specjalistyczną – produkty niezawodne w czyszczeniu powierzchni i sprzętów w fabrykach, pomieszczeniach sanitarnych, punktach gastronomicznych. Zapraszamy klientów z Kielc do zapoznania się z ofertą.

Reinex Kielce

Jak utrzymać w czystości kuchnie, łazienki, sanitariaty? Zaopatrzyć się w produkty marki Reinex! Dzięki nim wszystko wokół będzie lśniło czystością i doskonale się prezentowało.

Vectair Kielce

Jeśli chcesz praktycznie i estetycznie wyposażyć łazienkę lub toaletę, warto abyś zaopatrzył się w tym celu w wyroby marki Vectair. Oferowane produkty higieniczne i akcesoria łazienkowe mogą przypaść Ci do gustu. Sprawdź, co możesz znaleźć w MADO.

Gotowy do zakupów? Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby z Kielc do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu. Tylko najlepsi producenci, tylko sprawdzone produkty. W razie jakichkolwiek pytań – pisz,dzwoń, a my udzielimy Ci wszystkich informacji, jakich potrzebujesz. MADO zaprasza i życzy satysfakcjonujących zakupów!

niedziela poniadziałek wtorek środa czwartek piątek sobota styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień
Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło