Jak dbać o łazienkę hotelową?

list W: Aktualności Na:

Czym warto urozmaicić łazienkę hotelową, aby była łatwa w utrzymaniu w czystości? Jak dbać o wyposażenie takiej łazienki?

Łazienka hotelowa powinna być miejscem nieskazitelnie czystym oraz łatwym w sprzątaniu dla personelu. Co należy zrobić, aby uczynić ją taką przestrzenią? Przede wszystkim warto dokładnie przemyśleć jej projekt, m.in. ograniczyć wyposażenie do minimum, aby nie gromadziło kurzu i brudu. Naturalnie, należy tutaj pamiętać także o niezbędnych akcesoriach, takich jak kosze na śmieci, wieszaki na ręczniki oraz dozowniki do mydła, a w łazienkach dla niepełnosprawnych dodatkowych uchwytach i siedziskach. Czym warto urozmaicić łazienkę hotelową, aby była łatwa w utrzymaniu w czystości? Jak dbać o wyposażenie takiej łazienki? Odpowiedzi na powyższe pytania znajdziecie w naszym tekście!

Uzupełniające wyposażenie łazienki hotelowej

Dodatkowe wyposażenie łazienek hotelowych nie jest elementem wymaganym, ale z pewnością mile widzianym przez gości. Jak wspominaliśmy wcześniej, nie warto jednak z nim przesadzać, aby nie przytłoczyć wnętrza i nie utrudnić personelu wykonywania swoich obowiązków. Dużym udogodnieniem dla użytkowników hotelu z pewnością są takie elementy, jak:

Miłym dodatkiem dla gości są także kosmetyki hotelowe, które nie tylko pełnią funkcję kolejnego udogodnienia, ale są także swoistą reklamą obiektu. Wszelkie mydełka, żele pod prysznic i szampony to świadectwo dbania o klienta oraz komfort dla gości, którzy mogą spokojnie zminimalizować wielkość bagażu, wybierając się do tak doskonale wyposażonego hotelu.

Sprzątanie łazienek hotelowych

Sprzątanie i dezynfekcja łazienek w hotelu jest niezwykle ważną kwestią, która ma ogromny wpływ na komfort gości. Powinna ona zachwycać czystością i ładnie pachnieć, aby pobyt w obiekcie był wspominany przez klientów jako czas przyjemny i udany. Istotna jest tutaj nie tylko procedura sprzątania, ale i środki, które będą wykorzystywane do tego celu. Dezynfekcja sanitariów w hotelu jest wszak konieczna, bowiem to właśnie na nich zbiera się najwięcej zanieczyszczeń, które przyczyniają się do spadku higieny, a nawet… rozprzestrzeniania się zarazków. Doskonałym rozwiązaniem tutaj jest stosowanie preparatów, które dedykowane są konkretnym elementom i powierzchniom. Poniżej przedstawiamy klika profesjonalnych środków, które doskonale sprawdzą się do sprzątania łazienki hotelowej. Są to:

Niezbędne są również inne produkty, jak żele do WC, środki do udrażniania kanalizacji, preparaty do usuwania rdzy i kamienia oraz wiele innych. Warto także pamiętać o odświeżaczach powietrza i neutralizatorach zapachów, które pomogą w pozbyciu się nieprzyjemnych zapachów. Szczególnie polecamy tutaj:

Zobacz także: Odświeżacze powietrza – brzydkim zapachom mówimy precz!

Wszystkie wspomniane powyżej produkty znajdują się w asortymencie MADO! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych produktów oraz składania zamówień.

niedziela poniadziałek wtorek środa czwartek piątek sobota styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień
Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło