Dozowniki do mydła na ręczniki i papier toaletowy Szczecin

list W: Aktualności Na:

Wyposażenie łazienek w miejscach publicznych musi być nie tylko funkcjonalne, ale także estetyczne. Bardzo często mówi się, że wygląd łazienki (w tym także jej czystość) najlepiej świadczy o miejscu. Dlatego też należy z uwagą i wyczuciem dobierać wszystkie elementy wyposażenia. Co ważne, trzeba wziąć pod uwagę także to, aby akcesoria w łazience umożliwiały jej higieniczne użytkowanie. Ma to znaczenie zwłaszcza przy wyborze takich urządzeń jak dozowniki: do mydła, na ręczniki papierowe, na papier toaletowy itd. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami w tej kategorii. Szeroki asortyment, który oferujemy, pozwoli dobrać wszystkie akcesoria idealnie do potrzeb i oczekiwań użytkowników.

Dozowniki do mydła Szczecin

W kategorii "dozowniki do mydła" znajdują się różnorodne produkty, dzięki którym łazienkę można wyposażyć na wiele różnych sposobów. Oferujemy między innymi:

  • dozowniki do mydła wpłynie,

  • dozowniki do mydła w pianie,

  • dozowniki automatyczne – z czujnikiem ruchu, "wyczuwające" podstawianą dłoń,

  • dozowniki ręczne – dozujące mydło po naciśnięciu dłonią,

  • dozowniki łokciowe - mydło wydobywa się po naciśnięciu łokciem specjalnej dźwigni.

Dozowniki na ręczniki Szczecin

Nasz sklep zajmuje się także dostarczaniem dozowników na ręczniki papierowe. Jest to rozwiązanie bardzo higieniczne i praktyczne, dlatego spotkać się z nim można w bardzo wielu publicznych toaletach w Szczecinie. Dozowniki takie można też umieszczać w kuchniach w restauracjach czy stołówkach, gdzie ręczniki pełnią rolę praktycznego czyściwa, które zawsze jest pod ręką. Do wyboru są różne rozmiary i typy dozowników, których wybór uzależniony jest między innymi od tego, jakiego rodzaju ręczników się używa (w arkuszach, w roli itd.).

Dozowniki na papier toaletowy Szczecin

Trzecią kategorią oferowanych w naszym sklepie dozowników są dozowniki na papier toaletowy – czyli niewielkie skrzynki, które umieszcza się bezpośrednio w kabinach. Tutaj także wybór zależny jest od rodzaju papieru toaletowego, który ma być dystrybuowany za ich pomocą. Warto też dobór produktu oprzeć na kwestiach praktycznych i estetycznych.

Jeśli szukasz w Szczecinie możliwości zakupu elementów wyposażenia łazienek, takich jak te zaprezentowane powyżej, możesz skorzystać z oferty sklepu MADO. Szeroki wybór wysokiej jakości produktów, łatwy sposób składania zamówień i szybkość ich realizacji to nasze największe atuty. Zapraszamy!

niedziela poniadziałek wtorek środa czwartek piątek sobota styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień
Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło