Dozowniki do mydła na ręczniki i papier toaletowy Sosnowiec

list W: Aktualności Na:

Dozowniki w toaletach i innych pomieszczeniach pełnią zasadniczo dwie role:

  • Po pierwsze, dozują określony produkt (mydło, ręczniki papierowe, papier toaletowy), co ułatwia korzystanie z niego, a przy tym umożliwia oszczędność.

  • Po drugie, stanowią ważny element pod kątem dekoracyjnym i wspólnie z innymi częściami wyposażenia tworzą kompozycję - w założeniu atrakcyjną wizualnie.

Dobierając każdy z tych trzech produktów: dozowniki do mydła, dozowniki na ręczniki oraz dozowniki na papier toaletowy, warto mieć na uwadze dwie powyższe kwestie. Dzięki temu uda się kupić produkty, które będą doskonale pełniły zarówno swoją funkcję użytkową, jak i estetyczną.

Dozowniki do mydła Sosnowiec

Wśród dozowników do mydła znaleźć można takie, których używa się do mydła w pianie, oraz takie, które stworzone są do dozowania mydła w płynie. Większość z nich uruchamia się automatycznie, gdy użytkownik podstawi dłoń – akcesoria wyposażone są w sensory ruchu. Można też zdecydować się na dozownik, który wypuszcza dawkę mydła po naciśnięciu przycisku lub pociągnięciu za niewielką dźwignię. Gdy wybierze się już typ dozownika, pozostaje jeszcze wybór jego wyglądu. Dostępne są zarówno różne wersje kolorystyczne, jak i stylistyczne. Zachęcamy do zapoznania się z propozycjami, które umieściliśmy w naszym sklepie. Z pewnością każdy zdoła wśród nich znaleźć produkt, który spełni wszystkie jego oczekiwania.

Dozowniki na ręczniki Sosnowiec

W przypadku dozowników na ręczniki można wybierać spomiędzy tych, w których umieszczane są ręczniki w roli oraz tych z ręcznikami w składce. Tutaj także dostępne są różne funkcjonalności. Zwykle ręczniki wydobywa się ręcznie, pociągając za wystający z dołu arkusz. Istnieją jednak także akcesoria z czujnikiem ruchu, które wypuszczają pojedynczy arkusz papieru po tym, jak użytkownik zbliży dłonie. Jeśli chcesz zamówić któryś z opisanych dozowników dla swojego obiektu w Sosnowcu, skontaktuj się z nami!

Dozowniki na papier toaletowy Sosnowiec

W każdej toalecie znajdziemy również dozowniki na papier toaletowy. Jako nieodłączny element wyposażenia łazienki powinny pasować stylistycznie do pozostałych akcesoriów i dekoracji. Nasz asortyment stwarza w tej kwestii wiele możliwości. Szeroka gama dozowników pozwoli każdemu zaopatrzyć łazienkę zgodnie ze swoją wizją.

Zamów wybrane produkty już dzisiaj. Zapraszamy klientów z Sosnowca do zakupów w naszym sklepie!

niedziela poniadziałek wtorek środa czwartek piątek sobota styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień
Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło