Czystość i higiena a wizerunek firmy

list W: Aktualności Na:

Na co zwrócić uwagę, aby osoby odwiedzające Twoją firmę czuły się dobrze?

Czystość i higiena a wizerunek firmy Z pewnością każdemu znane jest pewne powiedzenie - „jak cię widzą, tak cię piszą”. Tyczy się ono nie tylko osób prywatnych, ale i firm. Często na wizerunek naszego biznesu wpływają z pozoru błahe niuanse – wszak chętniej podpisujemy wszelkie umowy w zadbanym i nowoczesnym biurze, bowiem takie miejsce wzbudza więcej zaufania. Oczywiście, najważniejsza jest jakość świadczonych przez nas usług bądź oferowanych produktów, jednakże ukłon w stronę komfortu klienta również może wiele zdziałać. Jeśli jesteś ciekawy, na co zwrócić uwagę, aby osoby odwiedzające Twoją firmę czuły się dobrze, koniecznie przeczytaj nasz artykuł do końca!

Czystość to podstawa!

Bardzo istotnym elementem prezentacji naszej firmy jest zadbanie o jej czystość, bowiem nawet najmodniejsza aranżacja pokryta kurzem i brudem, nie będzie prezentować się atrakcyjnie, a tym samym wywoła u klienta raczej negatywne odczucia. Dlatego sprzątanie w takich miejscach jest niezwykle ważne i powinno dawać pożądane efekty. Niezbędne będą tutaj profesjonalne środki czyszczące oraz akcesoria do sprzątania.

Profesjonalny sprzęt do sprzątania

Właściwie wybrany sprzęt do sprzątania gwarantuje niższe koszty czyszczenia oraz wyższe standardy higieny. Ręczne akcesoria do sprzątania idealnie sprawdzą się w codziennym sprzątaniu biur oraz innych pomieszczeń – m.in. łazienki i recepcji, których prezentacja również jest istotna. Warto tutaj uzbroić się w narzędzia przeznaczone do czyszczenia zarówno na sucho, jak i mokro. Mowa tutaj o profesjonalnych mopach, ściereczkach z mikrofazy oraz mikrofibry. Z ich pomocą podłogi oraz inne powierzchnie w Twojej firmie będą prezentowały najwyższe standardy higieny.

Chemia profesjonalna

Chemia profesjonalna pomaga w zachowaniu wysokich standardów higieny i jest znacznie skuteczniejsza niż zwykła, domowa chemia gospodarcza. Ich podział jest jednak podobny – wśród nich znajdziemy środki przeznaczone do podłóg, zabezpieczeń posadzek, odświeżania, powierzchni zmywalnych, zmywania i czyszczenia urządzeń, sanitariatów i tekstyliów, itp. Jak widać, każdy rodzaj powierzchni posiada inne produkty do czyszczenia. Chemia profesjonalna niesie ze sobą również wiele zalet, a należą do nich nich przede wszystkim większa wydajność i efektywność, które pozwalają zaoszczędzić czas oraz koszta. Wszystko to za sprawą większego stężenia roztworów oraz silniejszych substancji czynnych. W związku z tym należy również zachować ostrożność przy ich stosowaniu.

Nie zapomnij o higienie!

Na wizerunek firmy mają wpływ również drobniejsze detale – jak… zapach. W każdym miejscu pracy warto wykorzystywać odświeżacz powietrza, nie tylko w toaletach. Przyjemny, lekki zapach z pewnością pozytywnie wpłynie na odczucia zarówno pracowników, jak i klientów. W przypadku łazienek, warto zainwestować w wygodne dozowniki – zarówno ręczników, jak i mydła – oraz ładnie pachnące środki higieniczne.

Zobacz także: Kremy do pielęgnacji rąk – zadbaj o swoje dłonie!

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu MADO. U nas znajdziesz atrakcyjny sprzęt do sprzątania, chemią profesjonalną oraz nietuzinkowe środki higieniczne!

niedziela poniadziałek wtorek środa czwartek piątek sobota styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień
Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło