Chemia profesjonalna – dlaczego warto po nią sięgnąć?

list W: Aktualności Na:

Dlaczego warto korzystać z pomocy chemii profesjonalnej?

Czystość w firmie to podstawa – ma ogromny wpływ na wizerunek firmy. Doskonale wiedzą o tym osoby prowadzące restauracje, hotele oraz rozmaite inne punkty usługowe, które mają na co dzień do czynienia z klientami. I nie tylko – wszak przyjemnie pracuje się w czystych pomieszczeniach, gdzie przyjemnie pachnie, a stopy nie kleją się do posadzki. Nieopisaną pomocą w utrzymaniu porządku jest chemia profesjonalna, która jest znacznie efektywniejsza od gospodarczej. Czy jest dobrym rozwiązaniem? Dlaczego warto korzystać ze specjalistycznych preparatów? Odpowiedzi znajdziecie poniżej!

Chemia profesjonalna a chemia gospodarcza

Dostępna w marketach i drogeriach chemia gospodarcza popularnych marek, których reklam nie brakuje, bardzo różni się od chemii profesjonalnej i to w wielu kwestiach – nie tylko w skuteczności. Preparaty profesjonalne nie tylko czyszczą, ale i dezynfekują, co jest niezbędne dla restauracji oraz rozmaitych budynków użyteczności publicznej. Taka chemia szybciej jest w stanie uporać się również z wszelkimi zabrudzeniami, również tymi trudnymi do usunięcia, ponieważ w jej skład wchodzą silnie działające substancje czynne. Nie można zapomnieć i o tym, że środki profesjonalne dostępne są w formie koncentratu, a więc są wydajniejsze, bardziej ekonomiczny, a nawet… ekologiczne. Chemię profesjonalną zakupuje się w dużych opakowaniach, a co za tym idzie – generuje się znacznie mniej śmieci. A to wciąż nie wszystkie atuty chemii profesjonalnej…

Prezentujemy kilka ciekawych przykładów chemii profesjonalnej:

Chemia profesjonalna – bezpieczna w użytkowaniu

Mimo silniejszemu działaniu, chemia profesjonalna jest bezpieczniejsza w użytkowaniu niż chemia gospodarcza. Musi ona bowiem spełniać wiele restrykcyjnych norm sanepidu: musi być neutralna dla alergików i być przystosowana do kontaktu z żywnością. Jak wspominaliśmy wcześniej, odpowiada również za dezynfekcję, a więc niweluje szkodliwe bakterie oraz inne drobnoustroje. Preparaty profesjonalne często są również przeznaczone do konkretnych powierzchni (jak można zaobserwować w naszych przykładach), dzięki czemu są bardziej efektywne w walce z brudem.

Jak nie trudno się domyślić, chemia profesjonalna to idealne rozwiązanie dla firm sprzątających, ale z powodzeniem można i korzystać z nich w gospodarstwach domowych – wszak i tutaj ceniona jest oszczędność, ekonomiczność oraz czystość. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą CHEMII PROFESJONALNEJ w sklepie MADO oraz zakupów.

niedziela poniadziałek wtorek środa czwartek piątek sobota styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień
Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło