Buzil – profesjonalna chemia dla przemysłu

list W: Aktualności Na:

Chemia przemysłowa o uniwersalnym zastosowaniu to sposób na łatwe, skuteczne i ekonomiczne sprzątanie!

W przemyśle, hotelarstwie i gastronomi profesjonalne utrzymanie czystości to konieczność. W obiektach tego typu niezbędne jest regularne mycie podłóg, urządzeń sanitarnych oraz innych powierzchni, również maszyn. Sprzątanie w takim miejscach jest bardzo wymagające oraz specyficzne, dlatego też warto wyposażyć się w chemię specjalistyczną, która nie tylko ułatwi to zadanie, ale i jest rozwiązaniem niezwykle ekonomicznym. Doskonałym przykładem są tutaj produkty Buzil, które dostępne są w sklepie MADO.

Buzil - środki czyszczące i piorące

Każda firma odpowiedzialna za utrzymanie czystości w obiektach przemysłowych powinna wykorzystywać do sprzątania specjalistyczne materiały. Dzięki temu prace porządkowe będą przebiegały nie tylko sprawnie, ale i będą dawać doskonały efekt i – przede wszystkim – będą bezpieczne. Należy również zauważyć, że chemia przemysłowa to bardzo szeroka kategoria i dotyczy między innymi gastronomii oraz warsztatów wszelakich. W ofercie marki Buzil można wyróżnić środki służące do czyszczenia podłóg, nawierzchni, sanitariatów, kuchni, a także środki do dezynfekcji, mydła, płyny i kremy do mycia rąk, odświeżacze powietrza i neutralizatory zapachów, środki do czyszczenia dywanów, płyny do udrażniania rur, środki piorące, koncentraty i płyny do prania i wiele innych specjalistycznych środków czyszczących.

Podział chemii przemysłowej w MADO

W MADO podzieliliśmy chemię przemysłową na dwie podgrupy – przemysł spożywczy i przemysł samochodowy. Dla przemysłu spożywczego charakterystycznymi preparatami chemicznymi są środki do maszynowego mycia naczyń w zmywarkach, środki nabłyszczające do zmywarek, środki czyszczące do zastosowania w przemyśle gastronomicznym (kuchniach, restauracjach, kawiarniach, piekarniach itd.), środki dezynfekujące grzybobójcze i bakteriobójcze, środki nabłyszczające do blatów i innych powierzchni (do usuwania plam z tłuszczu) oraz wiele więcej. W przypadku przemysłu samochodowego oferujemy środki przeznaczone do czyszczenia nawierzchni w warsztatach i zakładach przemysłowych, środki do czyszczenia samochodów osobowych, samochodów ciężarowych oraz maszyn rolniczych, woski do pojazdów samochodowych, środki myjące ekologiczne, piany do mycia samochodów, koncentraty przemysłowe i wiele innych. Naturalnie, w naszym sklepie nie brakuje i uniwersalnych środków czystości.

Indumaster - chemia specjalistyczna, chemia uniwersalna

Uniwersalna chemia przemysłowa to bez wątpienia nie lada gratka dla firm sprzątających, ponieważ sprawdza się ona niemal w każdej branży i warunkach. Naturalnie i tutaj zdarzają się wyjątki, dla których znacznie lepiej sięgnąć po skonkretyzowane produkty, ale to oczywista oczywistość. Indumaster to znakomite środki do maszynowego mycia bieżącego oraz intensywnego podłóg takich jak PCV, kamień (niepolerowany), wykładziny epoksydowe i przemysłowe, płytki klinkierowe i gliniane. Indumaster oferuje preparaty do czyszczenia nawierzchni w przemyśle z ochroną przed korozją, rozpuszczają tłuste i oleiste zabrudzenia oraz znacznie, znacznie więcej! Jak nie trudno zauważyć, te produkty sprawdzą się w wielu branżach – i stricte przemysłowej, i hotelarskiej, i gastronomicznej…

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z nimi oraz szczegółami poszczególnych produktów. Chemia przemysłowa o uniwersalnym zastosowaniu to sposób na łatwe, skuteczne i ekonomiczne sprzątanie!

niedziela poniadziałek wtorek środa czwartek piątek sobota styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień
Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło