Aranżacja publicznej toalety z produktami Tork

list W: Aktualności Na:

Akcesoria marki Tork - niezastąpione do publicznych łazienek i toalet!

Niezależnie od standardu obiektu, wyposażenie łazienki w miejscach publicznych jest niezwykle ważne. Elementy znajdujące się w takim pomieszczeniu są bowiem swoistą wizytówką i często stanowią o zadowoleniu klientów, nie wspominając o jej higieniczności. Na aranżacji łazienki hotelowej nie warto więc oszczędzać, a dobre akcesoria do łazienki w połączeniu z nowoczesnym wnętrzem są gwarancją zwiększenia prestiżu obiektu.

Wyposażenie łazienek publicznych w miejscach ogólnodostępnych

Akcesoria do łazienki, która służy większej liczbie osób, powinny charakteryzować się trwałością, praktycznością i ekonomicznością. Powinny znaleźć się z nich umywalki osadzone w blacie lub nablatowe, kompaktowe WC (najlepiej więcej niż jedno), lustro, dozownik do mydła w płynie lub w pianie, suszarka do rąk lub podajnik na ręcznik papierowe oraz kosz na śmieci. W przypadku akcesoriów do takiej łazienki warto zainteresować się produktami marki Tork!

Inteligentne rozwiązania do łazienek publicznych

Łazienki publiczne powinno być dobrze zagospodarowane logistycznie i ekologicznie. Dzisiejsza technologia pozwala na zastosowanie wielu ciekawych rozwiązań, które zmniejszają koszta i jednocześnie pozytywnie wpływają na zadowolenie gości. Nowoczesne metody to nie tylko gwarancja dobrego wrażenia klientów, ale i oszczędność czasu pracowników oraz stworzenie nietuzinkowej wizytówki firmy. Poniżej przedstawiamy dwa najciekawsze z nich, a są to:

- bezdotykowe dozowniki – wygodne i łatwe w użytkowaniu, a bezdotykowy system dozowania (mydła, ręczników papierowych) to najbardziej higieniczna metoda pobierania wkładu (np. Dozownik do ręcznika w roli z sensorem Intuition™ - Tork Matic® 551108, Dozownik do mydła w pianie z sensorem Intuition™ - Tork 561608);

- mydło w pianie – jest znacznie bardziej wydajne niż mydło w płynie, a co za tym idzie – pozwala zaoszczędzić zarówno sam wkład, jak i wodę, a zapewnia ten sam efekt higieniczności i świeżości (np. Mydło w pianie ekstra delikatne - Tork 520701, Mydło w pianie delikatne - Tork 520501);

- stojaki na czyściwo – prostsza alternatywa dozownika, również higieniczna, dająca większe możliwości umiejscowienia (np. Stojak podłogowy na czyściwa W1 - Tork 652000, Czyściwo papierowe do lekkich zabrudzeń M4 - Tork Reflex 473242).

Akcesoria Tork – odświeżacze Tork i inne

W publicznych toaletach istotna jest także neutralizacja zapachów. Do tego celu warto wykorzystać eleganckie dozowniki na odświeżacze powietrza i neutralizatory zapachów marki Tork.

Kilka propozycji prezentujemy poniżej:

- Dozownik do odświeżaczy powietrza w sprayu Tork – 256055;

- Odświeżacz powietrza w sprayu kwiatowy Tork – 236052;

- Odświeżacz powietrza w sprayu o zapachu owoców Tork – 236051;

- Neutralizator zapachu w sprayu Tork – 236070.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą marki Tork dostępną w sklepie MADO!

niedziela poniadziałek wtorek środa czwartek piątek sobota styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień
Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło