5 produktów higienicznych niezbędnych w restauracji

list W: Aktualności Na:

Każda restauracja musi być wyposażona nie tylko w akcesoria kuchenne i naczynia służące do gotowania i serwowania potraw gościom, ale także w produkty higieniczne, które umożliwiają jej funkcjonowanie i podnoszą komfort osób odwiedzających to miejsce. Które produkty z tej kategorii są absolutnie niezbędne?

Serwetki dla restauracji

Produkty higieniczne dla punktów gastronomicznych

  1. Serwetki – powinny znaleźć się na wszystkich stolikach, a także na barze i wszędzie tam, gdzie klienci mają styczność z jedzeniem i napojami. Dostęp do serwetek znacznie podnosi komfort. Warto jednak zadbać o zminimalizowanie ich zużycia – to ważne zarówno ze względów finansowych, jak i ekologicznych. Dlatego zamiast standardowych serwetników, z których ciężko jest wydobyć pojedynczą serwetkę, najlepiej zainwestować w specjalne dozowniki i serwetki dyspenserowe, które gwarantują oszczędność, wygodę i higienę.

  2. Ręczniki papierowe – przydadzą się zarówno w toaletach - do osuszania rąk po umyciu, jak i na kuchni - do wycierania plam i pozbywania się wilgoci z akcesoriów i blatów.

  3. Papier toaletowy – to oczywisty element wyposażenia każdej toalety publicznej, także tej znajdującej się w restauracji. Ważne, aby papier był łatwo dostępny i umieszczony w łatwym w użyciu i estetycznym dozowniku.

  4. Mydło – najlepszym rozwiązaniem dla restauracji będzie mydło wpłynie lub w pianie umieszczone w dozowniku z sensorem ruchu. Gwarantuje to najwyższy poziom higieny i skutecznie pozwala zapobiec nadmiernemu zużyciu mydła. Mydło musi też pojawić się na kuchni, tak aby pracownicy mogli przez cały czas dbać o czystość dłoni. (Zobacz także: Dozowniki do mydła – które są najwygodniejsze?)

  5. Kosze na śmieci – nie może ich zabraknąć w toaletach, za barem oraz w restauracyjnej kuchni. Pozwalają utrzymać porządek w całym obiekcie.

Wszystkie powyższe produkty można znaleźć w MADO. Oferujemy wyroby różnych producentów, zarówno polskich, jak i zagranicznych. Na uwagę bez wątpienia zasługują produkty marki Tork. Jest to firma zajmująca się między innymi wyrobem produktów celulozowych (papierów, ręczników, serwetek), a także dozowników do nich. Wśród produktów Tork znajdziemy także mydła w płynie i w pianie oraz inne środki higieny. Firma ta oferuje rozwiązania praktyczne i estetyczne, dzięki którym można funkcjonalnie i elegancko urządzić każdą toaletę.

Dzięki bogatej ofercie produktowej każdy z naszych klientów może zaopatrzyć się dokładnie w to, czego potrzebuje, biorąc pod uwagę oczekiwania swoje i gości restauracji, a także kwestie finansowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z asortymentem MADO i do zakupów w naszym sklepie!

niedziela poniadziałek wtorek środa czwartek piątek sobota styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień
Rejestracja nowego konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się na inne konto Lub Zresetuj hasło