Atrakcyjne nakrycia do stołu i serwetki do podstawa!

Gdy organizujemy przyjęcie, niezależnie od okazji, zawsze przykuwamy ogromną uwagę do domowych porządków. Sprzątamy mieszkanie na błysk, ale można miło zaskoczyć naszych gości nie tylko czystością i nienagannymi warunkami higienicznymi, ale i… profesjonalnym nakryciem stołu! Jak przygotować stół na przyjęcie? Po jakie produkty warto sięgnąć? Już na wstępie podpowiadamy, że atrakcyjne nakrycia do stołu, serwetki i pochetki na sztućce znajdziecie w naszym sklepie MADO!

Przygotowanie stołu dla gości - nakrycia

Pierwszym krokiem do perfekcyjnego nakrycia stołu jest znalezienie odpowiedniego nakrycia. Najbardziej uniwersalnym rozwiązaniem jest obrus o jednolitym kolorze, który doskonale sprawdzi się i na spotkania z przyjaciółmi, jak i bardziej formalne przyjęcia. Dla tych pierwszych możemy szaleć z kolorami, jednak w przypadku tych drugich – warto postawić na klasyczną biel lub beż. Obrus to jednak nie wszystko – poprzez „nakrycie” rozumiemy także poszetki na sztućce, bez których żadna bardziej lub mniej wystawna kolacja obejść się nie może! My polecamy tutaj szczególnie produkt Pochetka miękka na sztućce Bon Appetit, znanej i lubianej marki TORK!

Małe praktyczne dodatki na stół – serwetki

Serwetki to bardzo praktyczne dodatki, stosowane nie tylko w domowych zaciszach, ale i w restauracjach oraz innych obiektach gastronomicznych. W takich miejscach wykorzystuje się jednak zwyczajne białe modele, a jeśli chodzi o przyjęcia… warto nieco zaszaleć! Bordowy, brązowy, szampański – można wybrać kolor, jaki się chce, choć… warto dostosować je do wybranego obrusu i charakteru zastawy, aby nie tylko służyły gościom do ocierania ust podczas posiłku, jak i po jego zakończeniu, ale i były niebanalną dekoracją.

Polecamy tutaj między innymi:
Serwetki obiadowe i dyspenserowe

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą SERWETEK I NAKRYĆ DO STOŁU w sklepie MADO. Gwarantujemy produkty wysokiej jakości, praktyczne i nienaganne wizualnie. U nas znajdziecie nie tylko wspomniane produkty na przyjęcia, ale i wiele atrakcyjnych czyściw i chemii do sprzątania – wszak porządek to pierwszy krok do udanej imprezy! Zachęcamy do składania zamówień oraz kontaktu.

Podziel się tym postem

komentarze (0)

Brak komentarzy w tej chwili